Prožitkové a párové seberozvojové kurzy
(kurzy osobního rozvoje pro jednotlivce i páry)

Spojená tvář muže a ženyAktuálně jsou zde v nabídce dva velmi podobné kurzy, oba pracující s polaritou mužské a ženské energie. Záměr je mít na kurzu vyrovnaný počet mužů a žen a setkávat se takto ve dvojicích nebo malých smíšených skupinkách. Výjimečně budou také setkání mužské a ženské energie jako celku.

Jedná se o kurzy, které Vám pomohou více prozkoumat Váš vztah k opačnému pohlaví a tím uvolnit tvořivý potenciál ve vašem současném vztahu nebo vás připravit na vztah budoucí. Pomohou Vám se více otevřít radosti a intimitě a tomu, co dobrého propojení mužské a ženské energie může přinášet.

Kurzy zařazené do této části nejsou kurzy výukové, ale kurzy prožitkové, zaměřené na práci na sobě. Jsou to tedy kurzy zaměřené na osobnostní seberozvoj.

Přestože se na obou dále uvedených kurzech můžete dostat i velmi hluboko, zažijete zde i hodně hravosti, lehkosti a radosti. Určitě se také při tom dozvíte něco nového o sobě. A především poznáte nové zajímavé a podobně naladěné lidi.

Svým programem se oba kurzy budou mírně lišit, ale některá cvičení se opakovat budou. Rozdíl pak je v tom, že kurz Pestrý víkend párových technik je pobytový už od čtvrtka večera do neděle, a Setkání v polaritě mužské a ženské energie je pouze víkend, ale vede ho dvojice průvodců.

Nabízené kurzy

Setkání v polaritě mužské a ženské energie je víkend pro jednotlivce i páry v Brně, který vede společně Tomáš Morcinek a Stella Krenčejová. Více v popisu kurzu.

Pestrý víkend párových technik v Nesměni je pobytový prodloužený víkend v Centru Nesměň v jižních Čechcách, kde panuje rodinná atmosféra a kolem je náherná příroda a navíc ceny jsou velmi příznivé. Víkend vede Tomáš Morcinek

 

Na začátek stránky

 

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook