Posílení vnitřních zdrojů
(cyklus večerních setkání v Praze)

středy 18:00 - 20:30 od 13.4. do 4.5.2022, Praha

prožitkový seberozvojový kurz

Místo konání je poblíž stanice metra Anděl

Celkem 4 navazující večerní setkání v malé skupině zaměřená na posílení našich pozitivních vnitřních částí. Vše, co prožíváme, se ukládá v našem těle. Tedy i to pozitivní. Tyto večery budou zaměřeny právě na takového sytící pozitivní prožitky a na kontakt s tím, co každý už v sobě pozitivního máme.

RuceBudou inspirovány především body-psychoterapií a technikami podle Eleny Tonetti. Budeme pracovat např. s imaginací nebo s dotekem. Technikou "tří slov" podle Eleny Tonetti se dotkneme našeho nejvyššího potenciálu, který pak pomocí jemných doteků ukotvíme více v našem těle. Naučíme se používat imaginaci bezpečného místa. Využijeme sytící doteky v malých skupinkách, kdy vždy dostáváte dotek dle svého přání od alespoň dvou osob současně. Do těla se budeme dostávat i krátkým tancem. To vše v rámci respektování hranic každého zúčastněného a podle toho, jak postupně bude růst důvěra a propojení ve skupině.

Budeme zaměřeni na pozitivní prožitky, ale vítány budou jakékoliv emoce či cokoliv se ve Vás během večera objeví. Pozitivní prožitky totiž někdy mohou otevřít i smutek či lítost, že jsme něco v našem životě nedostali, když jsme to nejvíce potřebovali. Třeba v našem dětství. Bude to tedy i setkání se sebelaskavostí a přijetím všeho, co se uvnitř vynořuje.

Cílem setkání nebude potlačit v sobě to smutné, bolavé nebo zraněné. Ale zaměříme se na to, jak se více naučit ve svém srdci spojovat s tím pozitivním a vyživujícím, aniž bychom tu opačnou stránku života museli popírat.

Nejedná se o výukový kurz, ale o prožitkové večery určené pro kohokoliv, koho tento popis zaujme.

Po absolvování se budete moci přidat do chystaných otevřených večerů vedených v podobném duchu, které se budou konat zhruba jednou měsíčně.

Tomáš Morcinek Večery bude provázet Tomáš Morcinek, body-psychoterapeut a lektor body-psychoterapie. Absolvoval výcvik ve skupinové dynamicky orientované psychoterapii (1996, PhDr. J. Růžička, PhDr. G. Langošová), výcvik v biodynamické body-psychoterapii (2008, Eli Weidenfeld, Květa Palusková) a další různé psychoterapeutické kurzy (např. rogeriánská psychoterapie, neverbální techniky, holistický přístup, práce se změněnými stavy vědomí, výcvik pro facilitátory Birth into Being s Elenou Tonetti atd.). Zajímá se také o spirituální přesahy psychoterapie.

Cena za všechna 4 setkání je 1.300 Kč. Je preferováno zúčastnit se všech 4 večerů. Výjimečně po domluvě s lektorem je možné se přihlásit pouze na 3 večery. V takovém případě napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přihlašování

Kurz proběhl..

Pokud chcete mít na setkáních rezervované místo, vyplňte přihlášku a zašlete celkovou cenu setkání dle pokynů níže. Bez zaslané ceny Vám místo nebudeme držet. Před přihlášením doporučujeme přečtení storno podmínek níže.

Přihláška Posílení našich vnitřních zdrojů duben-květen 2022

Celkovou cenu ve výši 1.300 Kč zašlete převodem na účet č. 2900057175 / 2010, jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel Vašeho rodného čísla, do zprávy pro příjemce napište slovo VEČERY. Případně můžete zálohu poslat složenkou typu A na tentýž účet, jako majitele účtu uveďte Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7.

Platba ze Slovenska a dalších evropských zemí

Platba ze Slovenska: Pokud chcete zaplatit ze slovenské banky, použijte číslo účtu 2900057175 / 8330 a slovenský IBAN SK34 8330 0000 0029 0005 7175. V tom případě budete platit pouze poplatky jako za vnitrostátní převod z jedné slovenské banky do druhé. Je ovšem třeba správně určit částku v Eurech, kterou zašlete, a to kurzem Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Doporučujeme použít bankovní převod, nikoliv vklad na účet, protože v takovém případě se vyskytly komplikace, které mohly být náhodně způsobené chybou pracovníka banky, ale nejsme schopni to ověřit.

Platba z jiných evropských zemí: Nejlevnější způsob zaslání je přes tzv. systém SEPA, kdy odesílatel i příjemce platí  každý poplatky své bance. Pro platbu použijte tyto údaje: IBAN CZ2320100000002900057175, BIC kód FIOBCZPPXXX, adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, majitel účtu Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7. Částku pošlete v Eurech, přičemž pro přepočet použijte kurz Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky).

Důležité upozornění

Jedná se o sebezkušenostní, zážitkový kurz a některá cvičení mohou vyvolat emoční nebo fyzickou zátěž. Proto, pokud trpíte vážnějším tělesným onemocněním, u kterého může být větší fyzická zátěž nevhodná (např. některá onemocnění srdce, stavy po nedávném úrazu, ale i jiná), nebo pokud se v současnosti psychiatricky léčíte, případně jste se léčil/a s psychickými problémy v minulosti, je nezbytné o tom informovat lektora semináře nejpozději před jeho začátkem. Lektor semináře pak může snáze některá cvičení pro Vás vhodně přizpůsobit, příp. Vám ho nedoporučit. Ve výjimečných případech Vám pak případně může i nedoporučit účast na celém kurzu. Proto, pokud se Vás tato situace tělesného nebo psychického onemocnění nějak týká a budete chtít mít předem představu, zda Vás to může nějak omezit ve Vaši účasti na jednotlivých cvičeních, kontaktujte předem organizátora / lektora kurzu, se kterým situaci privátně proberete. Totožný postup platí i v případě těhotenství, kdy rovněž některá cvičení mohou být kontraindikována.

Storno podmínky

Při odhlášení 14 a více dnů před prvním setkáním je storno poplatek 200 Kč. Při odhlášení mezi 13 a 7 dnypřed prvním setkáním je storno poplatek 400 Kč. Při odhlášení méně než 7 dnů před prvním setkáním nebo pokud účastník na setkání vůbec nedorazí (nutná omluva před začátkem kurzu) je storno poplatek 800 Kč. V případě, že účastník na setkání nedorazí bez omluvy doručené před prvním setkáním, rovná se storno poplatek již zaplacené ceně. Pokud účastník za sebe zajistí náhradníka, snižuje se storno poplatek na 200 Kč. V případě, že účastník do série setkání nastoupil, ale rozhodl se nepokračovat, zaplacená cena se nevrací.

Kontakty a informace

Informace - organizační asistentka kurzu:
Alžběta Černá, tel. 777 113 405, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace kurzu - tato adresa neslouží pro zasílání přihlášek:
Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7, IČ: 28379683,
jednatel MUDr. Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8,
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku (nejen) v psychoterapii, vede Honza Nejedlý, začátek kurzu 24.-26.5.2024 v Praze

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook