Posílení vnitřních zdrojů
(cyklus večerních setkání v Praze)

středy 18:00 - 20:30 od 13.4. do 4.5.2022, Praha

Místo konání je poblíž stanice metra Anděl

Celkem 4 navazující večerní setkání v malé skupině zaměřená na posílení našich pozitivních vnitřních částí. Vše, co prožíváme, se ukládá v našem těle. Tedy i to pozitivní. Tyto večery budou zaměřeny právě na takového sytící pozitivní prožitky a na kontakt s tím, co každý už v sobě pozitivního máme.

RuceBudou inspirovány především body-psychoterapií a technikami podle Eleny Tonetti. Budeme pracovat např. s imaginací nebo s dotekem. Technikou "tří slov" podle Eleny Tonetti se dotkneme našeho nejvyššího potenciálu, který pak pomocí jemných doteků ukotvíme více v našem těle. Naučíme se používat imaginaci bezpečného místa. Využijeme sytící doteky v malých skupinkách, kdy vždy dostáváte dotek dle svého přání od alespoň dvou osob současně. Do těla se budeme dostávat i krátkým tancem. To vše v rámci respektování hranic každého zúčastněného a podle toho, jak postupně bude růst důvěra a propojení ve skupině.

Budeme zaměřeni na pozitivní prožitky, ale vítány budou jakékoliv emoce či cokoliv se ve Vás během večera objeví. Pozitivní prožitky totiž někdy mohou otevřít i smutek či lítost, že jsme něco v našem životě nedostali, když jsme to nejvíce potřebovali. Třeba v našem dětství. Bude to tedy i setkání se sebelaskavostí a přijetím všeho, co se uvnitř vynořuje.

Cílem setkání nebude potlačit v sobě to smutné, bolavé nebo zraněné. Ale zaměříme se na to, jak se více naučit ve svém srdci spojovat s tím pozitivním a vyživujícím, aniž bychom tu opačnou stránku života museli popírat.

Nejedná se o výukový kurz, ale o prožitkové večery určené pro kohokoliv, koho tento popis zaujme.

Po absolvování se budete moci přidat do chystaných otevřených večerů vedených v podobném duchu, které se budou konat zhruba jednou měsíčně.

Tomáš Morcinek Večery bude provázet Tomáš Morcinek, body-psychoterapeut a lektor body-psychoterapie. Absolvoval výcvik ve skupinové dynamicky orientované psychoterapii (1996, PhDr. J. Růžička, PhDr. G. Langošová), výcvik v biodynamické body-psychoterapii (2008, Eli Weidenfeld, Květa Palusková) a další různé psychoterapeutické kurzy (např. rogeriánská psychoterapie, neverbální techniky, holistický přístup, práce se změněnými stavy vědomí, výcvik pro facilitátory Birth into Being s Elenou Tonetti atd.). Zajímá se také o spirituální přesahy psychoterapie.

Cena za všechna 4 setkání je 1.300 Kč. Je preferováno zúčastnit se všech 4 večerů. Výjimečně po domluvě s lektorem je možné se přihlásit pouze na 3 večery. V takovém případě napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přihlašování

Na setkáních jsou volná místa, zasílejte celkovou cenu spolu s přihláškou.

Pokud chcete mít na setkáních rezervované místo, vyplňte přihlášku a zašlete celkovou cenu setkání dle pokynů níže. Bez zaslané ceny Vám místo nebudeme držet. Před přihlášením doporučujeme přečtení storno podmínek níže.

Přihláška Posílení našich vnitřních zdrojů duben-květen 2022

Celkovou cenu ve výši 1.300 Kč zašlete převodem na účet č. 2900057175 / 2010, jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel Vašeho rodného čísla, do zprávy pro příjemce napište slovo VEČERY. Případně můžete zálohu poslat složenkou typu A na tentýž účet, jako majitele účtu uveďte Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7.

Platba ze Slovenska a dalších evropských zemí

Platba ze Slovenska: Pokud chcete zaplatit ze slovenské banky, použijte číslo účtu 2900057175 / 8330 a slovenský IBAN SK34 8330 0000 0029 0005 7175. V tom případě budete platit pouze poplatky jako za vnitrostátní převod z jedné slovenské banky do druhé. Je ovšem třeba správně určit částku v Eurech, kterou zašlete, a to kurzem Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Doporučujeme použít bankovní převod, nikoliv vklad na účet, protože v takovém případě se vyskytly komplikace, které mohly být náhodně způsobené chybou pracovníka banky, ale nejsme schopni to ověřit.

Platba z jiných evropských zemí: Nejlevnější způsob zaslání je přes tzv. systém SEPA, kdy odesílatel i příjemce platí  každý poplatky své bance. Pro platbu použijte tyto údaje: IBAN CZ2320100000002900057175, BIC kód FIOBCZPPXXX, adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, majitel účtu Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7. Částku pošlete v Eurech, přičemž pro přepočet použijte kurz Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky).

Důležité upozornění

Jedná se o sebezkušenostní, zážitkový kurz a některá cvičení mohou vyvolat emoční nebo fyzickou zátěž. Proto, pokud trpíte vážnějším tělesným onemocněním, u kterého může být větší fyzická zátěž nevhodná (např. některá onemocnění srdce, stavy po nedávném úrazu, ale i jiná), nebo pokud se v současnosti psychiatricky léčíte, případně jste se léčil/a s psychickými problémy v minulosti, je nezbytné o tom informovat lektora semináře nejpozději před jeho začátkem. Lektor semináře pak může snáze některá cvičení pro Vás vhodně přizpůsobit, příp. Vám ho nedoporučit. Ve výjimečných případech Vám pak případně může i nedoporučit účast na celém kurzu. Proto, pokud se Vás tato situace tělesného nebo psychického onemocnění nějak týká a budete chtít mít předem představu, zda Vás to může nějak omezit ve Vaši účasti na jednotlivých cvičeních, kontaktujte předem organizátora / lektora kurzu, se kterým situaci privátně proberete. Totožný postup platí i v případě těhotenství, kdy rovněž některá cvičení mohou být kontraindikována.

Storno podmínky

Při odhlášení 14 a více dnů před prvním setkáním je storno poplatek 200 Kč. Při odhlášení mezi 13 a 7 dnypřed prvním setkáním je storno poplatek 400 Kč. Při odhlášení méně než 7 dnů před prvním setkáním nebo pokud účastník na setkání vůbec nedorazí (nutná omluva před začátkem kurzu) je storno poplatek 800 Kč. V případě, že účastník na setkání nedorazí bez omluvy doručené před prvním setkáním, rovná se storno poplatek již zaplacené ceně. Pokud účastník za sebe zajistí náhradníka, snižuje se storno poplatek na 200 Kč. V případě, že účastník do série setkání nastoupil, ale rozhodl se nepokračovat, zaplacená cena se nevrací.

Kontakty a informace

Informace - organizační asistentka kurzu:
Pavla Studená, tel.: 603 288 718, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace kurzu - tato adresa neslouží pro zasílání přihlášek:
Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7, IČ: 28379683,
jednatel MUDr. Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8,
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
29.1.2023 online

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
17.-19.3.2023 v Praze

Zrození do bytí II.

Pomocí intenzivních prožitkových technik budete moci najít svoji vnitřní zralou a dospělou část.
MUDr. Tomáš Morcinek, 24.-26.3.2023 v Brně

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku v psychoterapii, vede
Honza Nejedlý
začátek 5.-7.5.2023 v Praze

Úvod do body-psychoterapie

Seznámení se s body-psychoterapií, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
3.-5.2.2023 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přidejte se k nám na:

Facebook