Ženský kruh v Litoměřicích
(úterky jednou měsíčně, Sylete, Dominikánská 6)

úterý 9.4.2024 od 18 do 21 h, další termíny viz níže

Milé ženy, srdečně Vás zvu na pravidelná setkávání v ženském kruhu v Litoměřicích. Každé setkání má své téma. Témata volně navazují na kolo roku a jsou zveřejněna vždy měsíc před konáním kruhu dle aktuálních potřeb žen v kruhu. Přijďte spolu pobýt, sdílet, dávat a přijímat podporu jedna od druhé a vzájemně se inspirovat. To vše v atmosféře důvěry a vzájemného respektu.

 

Návrat do dětství

úterý 9.4.2024 od 18 do 21 h

Koho jsi milovala, když Ti bylo pět? A jaká to byla láska? Přijď si odpočinout, milá ženo, povídat si, naslouchat, inspirovat se. V hravosti a lehkosti se vrátíme zpátky v čase a budeme zkoumat svět a vztahy očima dítěte. Jak vypadal Tvůj svět, když jsi byla malá? 

S sebou:

- pohodlné oblečení, ve kterém se cítím hezky

Registrace na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 153 958.

 

Další plánované termíny kruhů

od 18 do 21 h (téma bude vždy upřesněno dle aktuálních potřeb kruhu)

úterky 9.4.2024, 14.5.2024, 4.6.2024

 

Něco o mně

Pavla YakymchukJmenuji se Pavla Yakymchuk. Narodila jsem se v roce 1984 v České Lípě, kde jsem i vyrůstala. Poté, co jsem nějakou dobu žila v Praze, jsme s mým manželem a třemi dětmi přestěhovali do vesnického domku na Litoměřicku. Zajímá mě osobní seberozvoj a tak jsem absolvovala tři roky psychoterapeutického výcviku v biodynamické body-psychoterapii a další seberozvojové kurzy. Inspiraci pro ženské kruhy čerpám nejvíce z ročního výcviku školy rituálů Báry Zemanové, ročního tantrického výcviku Posvátné tělo - Vášnivý duch a výcviku v krizové intervenci. V současnosti pracuji na Pražské lince důvěry,  školím Adaptačně - integrační kurzy pro cizince, lektoruji ve školách kurzy s tématikou uprchlictví, stereotypů, identity a bezpečného školního prostředí a s láskou pořádám ženské kruhy. Má rodina je česko - ukrajinská.

Setkávání v kruhu žen mě osobně přineslo velkou úlevu v dobách, kdy mi nebylo dobře a potřebovala jsem podpořit. Našla jsem si zde svůj kmen blízkých žen a do mého života přišla radost ze společných setkání, nová témata, zážitky a několik krásných změn. Uzdravila se nám dlouhodobě nemocná dcerka, začala jsem dělat práci, kterou miluji, mám mnohem lepší vztahy se svou rodinou. I proto mi dává smysl tento znovuobjevený a originální způsob setkávání žen šířit dál.

Setkat se s ostatními ženami v kruhu je jiné, než zajít si s kamarádkou na víno :-). V bezpečném prostředí kruhu je možné se uvolnit, vydechnout a vnímat ostatní ženy i sebe samu způsobem, který není běžně možný. V kruhu je možné být pravdivá, zranitelná a také skutečně poznávat různé podoby ženství. Každý kruh má také své téma a tvoříme ho společně. Je v pořádku smát se, plakat, vyprávět i jen naslouchat a mlčet. Kruhy, které pořádám jsou prožitkové. Můžete se těšit na sdílení a naslouchání, meditace, imaginace, rituály, relaxační hudbu, malování, mentální a energetická cvičení a mnoho dalšího. Účast na všech aktivitách je plně dobrovolná, je v pořádku i jen tak být a pozorovat dění.

 

Cena, přihlašování a kontakt

Doporučená cena za jedno setkání je 350 Kč. Pokud si ji ale nemůžete dovolit, i tak přijďte, můžete přispět dle svých možností.

Na setkání je možné přijít i bez předchozího přihlášení (pokud u daného termínu výše není uvedeno, že přihlášení předem je nutné). Ale budu ráda, když mi dáte předem vědět, že se chystáte dorazit. Emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo sms či WhatsApp na tel. 777 153 958.

Těším se na setkání :-).

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
12.-14.4. 2024 v Praze

Setkání v polaritě mužské a ženské energie

Víkendový kurz, ve kterém můžete prozkoumat svůj vztah k opačnému pohlaví. Určeno pro jednotlivce i páry. Vede Tomáš Morcinek
10.-12.5.2024 v Praze

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku (nejen) v psychoterapii, vede Honza Nejedlý, začátek kurzu 24.-26.5.2024 v Praze

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook