Jak zajistit, aby emaily od nás nekončily ve spamu

Neboli jak dát naši adresu mezi povolené

Důležité upozornění - to, že Vám dosud e-mail od nás nikdy do spamu nespadl, nic neznamená o budoucnosti. Jistotu budete mít pouze, pokud použijete následující návod. Vřele doporučujeme jej použít.
 

Jak zajistit, aby zpravodaj nekončil ve spamu

Velmi doporučujeme přidat si všechny naše e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mezi povolené, pokud chcete mít jistotu, že Vám e-mail od nás neskončí ve složce spamu.

Už se nám např. stalo, že jsme museli týden před termínem vyhlášený kurz zrušit a email s tímto zrušením skončil jednomu účastníkovi ve spamu, protože si naše adresy mezi povolené nedal. Předpokládal, že když všechny předchozí emaily dorazily, tak že dorazí i ty další. Což bohužel takto nefunguje. A tedy dotyčný účastník cestoval daleko přes celou republiku na daný kurz, který se ale nekonal, což zjistil až na místě. Pokud se takové situaci chcete vyhnout, neodkládejte přidání adres do povolených.

Jak to udělat? Otevřete svoji e-mailovou schránku v internetovém prohlížeči a do kontaktů přidejte naše výše uvedenou e-mailovou adresu. Pokud používáte nějaký e-mailový klient jako je Outlook nebo Thunderbird, tak nestačí přidat naši adresu do adresáře těchto aplikací! Je třeba Vaši schránku otevřít přímo v internetovém prohlížeči a udělat to přímo ve schránce.

Tento postup platí pro schránky na Seznamu a na Gmailu. Pokud máte e-mailovou schránku u jiného poskytovatele, ověřte si postup v jeho návodu. Ale velmi pravděpodobně bude stejný. Takže našim postupem určitě nic nezkazíte.

U některých poskytovatelů může být potřeba naši adresu po přidání do Kontaktů ještě označit za povolenou. Dříve to tak např. fungovalo na Seznamu, dokud to Seznam nezměnil tak, že nyní každá adresa v kontaktech je považována za povolenou.

Pokud přesný návod pro svého poskytovatele nenajdete, budete muset kontrolovat složku spam a až se v ní případně ocitne nějaký náš email, tak je tam vždy možnost označit, že toto spam není. Tím také zajistíte, že další emaily by už do spamu padat neměly.

 

Co udělat, pokud chcete, aby zpravodaj nekončil ve složce Hromadné nebo Promoakce

Pokud složku Hromadné u Seznamu nebo Promoakce u Gmailu máte vypnutou, tato část se Vás netýká. Nevíte o tom, že se tyto složky dají vypnout? Podívejte se na návod níže.

Pokud tyto složky používáte a plánujete je i nadále používat, naše emaily budou pravděpodobně padat do ní. Pokud chcete, aby Vám zprávy od nás chodily do primární složky doručené pošty, přetáhněte jakoukoliv naši zprávu, třeba tu, kterou jsme Vám právě poslali, ze složky Hromadné či Promoakce do primární složky doručené pošty. A pokud se objeví otázka "Provést stejnou akci pro budoucí zprávy od uživatele Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.", klikněte na "Ano". Další emaily Vám pak už budou automaticky chodit do primádní složky doručené pošty.

 

Jak vypnout složku Hromadné u Seznamu

Přihlaste se v internetovém prohlížeči do Vaší schránky a jděte do nastavení (kliknout vpravo nahoře na Vaši emailovou adresu, objeví se vyjížděcí menu s položkou Nastavení). V nastavení pak vlevo vidíte položku Hromadné, kde zrušíte zaškrtnutí u položky Doručovat hromadné e‑maily do složky Hromadné.

Jak vypnout složku Promoakce u Gmailu

Přihlaste se v internetovém prohlížeči do Vaší schránky, klikněte vpravo nahoře na ozubené kolečko, vyberte možnost Konfigurovat doručenou poštu a pak zrušte zaškrtnutí u složky Promoakce či případně i u dalších složek, které nechcete používat.

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku (nejen) v psychoterapii, vede Honza Nejedlý, začátek kurzu 24.-26.5.2024 v Praze

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook