fbpx

Delší kurzy a výcvik
biodynamické body-psychoterapie

Delší kurzy - možnost hlubšího poznání

Biodynamické masáže a práce s dotekem
(dříve pod názvem Terapeutická práce s dotekem)

Kurz o šesti víkendech během jednoho roku zaměřený na využití doteku v psychoterapii a především na výuku biodynamických masáží pod vedením Honzy Nejedlého, žáka Květy Paluskové, která tento kurz učila dříve, a nově také pod vedením MUDr. Dany Hlaváčkové, taktéž žačkou Květy Paluskové. Nový ročník otevíráme obvykle 1x za rok. Podmínkou je účast na Úvodním víkendu biodynamických masáží, výjimky po schválení lektorem.

Terapeutické masáže a deep draining 

Jedenapůlroční specializovaný kurz zaměřený na hlubší úroveň masážní psychoterapeutické práce, navazující na roční kurz Biodynamické masáže a práce s dotekem (dříve Terapeutická práce s dotekem). Šestý ročník začne v roce 2020 a povede ho MUDr. Dana Hlaváčková.

 

Mezi delší kurzy patří i Cesta sebepoznání (kurz osobního rozvoje), což je roční sebezkušenostní cyklus zaměřený na seberozvoj účastníků formou prožitku vycházející z biodynamické body-psychoterapie a z bioenergetiky, ale nejen z nich, pod vedením Honzy Nejedlého. Podmínkou je účast na Úvodním víkendu Cesty sebepoznání, výjimky po schválení lektorem.

 

Pro zájemce o hlubší poznání a sebepoznání nabízíme možnost prohloubení zkušenosti s biodynamickou body-psychoterapií jednak v kratším 4-víkendovém kurzu Základy body-psychoterapie a také v delším 1,5 ročním kurzu Prohloubené základy body-psychoterapie (9 víkendů, zhruba polovina prodloužených). Nabízení těchto dvou kurzů je momentálně pozastaveno.

 

Dlouhodobý psychoterapeutický výcvik

Na podzim 2017 skončil pátý běh Dlouhodobého psychoterapeutického výcviku v biodynamické body-psychoterapii, zaštítěného Evropskou školou biodynamické psychologie (ESBPE v Lübecku). Od ledna 2018 začal nový, šestý běh tohoto výcviku. Zahájení dalšího běhu záleží na vytíženosti lektorů v dalších letech.

 

Všechny pořádané kurzy jsou sebezkušenostní, tedy si různé techniky a postupy zažijete sami na sobě, což je ten nejlepší způsob, jak pochopit i teoretické principy, na kterých je biodynamická body-psychoterapie postavena. Kurzy tak mohou využít jak profesionálové z pomáhajících profesí k dalšímu odbornému rozvoji, tak i široká veřejnost se zájmem o sebepoznání a seberozvoj.

 

U některých těchto kurzů žádáme a pravidelně předělené kredity od Asociace klinických psychologů v rámci dalšího vzdělávání psychologů.

 

Na začátek stránky

COVID informace

Pokud bychom nějaký kurz museli zrušit či přesunout kvůli platným opatřením, kurzovné vracíme v plné výši. Nemusíte tedy mít obavy se hlásit.

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Úvodní víkend body-psychoterapie

Seznámení se s body-psychoterapií, vede MUDr. Tomáš Morcinek.,
8.-10.10.2021 v Praze

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek, 29.8., 24.10. a 12.12.2021 online.

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku v psychoterapii, vede
Honza Nejedlý
začátek 18.-20.6.2021 v Praze

Diagnostika a čtení těla a typologie podle Gerdy Boyesen

Víkendový kurz zaměřený na praktickou výuku
pozorování těla, vede
Květa Palusková, 17.-19.9.2021 v Praze

Základy psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví vede
Květa Palusková,
1.-3.10.2021 v Praze

Přidejte se k nám na:

Facebook