Delší kurzy a výcvik
biodynamické body-psychoterapie

Delší kurzy - možnost hlubšího poznání

Základy body-psychoterapie

Sebezkušenostní kurz o třech víkendech, z toho dva prodloužené od středy večera do neděle v ubytovacím zařízení. Možnost zažít body-psychoterapii v celém jejím rozsahu do větší hloubky a seznámit se s jejími hlavními principy. Vede MUDr. Tomáš Morcinek. Podmínkou účasti je absolvování kurzu Úvod do body-psychoterapie (dříve pod názvem Úvodní víkend body-psychoterapie).

Biodynamické masáže a práce s dotekem
(dříve pod názvem Terapeutická práce s dotekem)

Kurz o šesti víkendech během jednoho roku zaměřený na využití doteku v psychoterapii a především na výuku biodynamických masáží pod vedením Honzy Nejedlého, žáka Květy Paluskové, která tento kurz učila dříve. Nový ročník otevíráme obvykle 1x za rok. Podmínkou je účast na kurzu Úvod do biodynamických masáží, výjimky po schválení lektorem.

Terapeutické masáže a deep draining 

Jedenapůlroční specializovaný kurz zaměřený na hlubší úroveň masážní psychoterapeutické práce, navazující na roční kurz Biodynamické masáže a práce s dotekem (dříve Terapeutická práce s dotekem). Šestý ročník začal v roce 2020 a vede ho MUDr. Dana Hlaváčková.

 

Mezi delší kurzy patří i Cesta sebepoznání (kurz osobního rozvoje), což je roční sebezkušenostní cyklus zaměřený na seberozvoj účastníků formou prožitku vycházející z biodynamické body-psychoterapie a z bioenergetiky, ale nejen z nich, pod vedením Honzy Nejedlého. Podmínkou je účast na Úvodním víkendu Cesty sebepoznání, výjimky po schválení lektorem.

 

Pro zájemce o hlubší poznání a sebepoznání nabízíme možnost prohloubení zkušenosti s biodynamickou body-psychoterapií také v delším 1,5 ročním kurzu Prohloubené základy body-psychoterapie (9 víkendů, zhruba polovina prodloužených). Nabídka tohoto kurzu je momentálně pozastavena.

 

Dlouhodobý psychoterapeutický výcvik

Od ledna 2018 probíhá šestý běh dlouhodobého psychoterapeutického výcviku v biodynamické body-psychoterapii, zaštítěný Evropskou školou biodynamické psychologie (ESBPE v Lübecku). Zahájení dalšího běhu plánujeme na podzim roku 2022. Předpokladem je účast na kurzu Úvod do body-psychoterapie (dříve pod názvem Úvodní víkend body-psychoterapie).

 

Všechny pořádané kurzy jsou sebezkušenostní, tedy si různé techniky a postupy zažijete sami na sobě, což je ten nejlepší způsob, jak pochopit i teoretické principy, na kterých je biodynamická body-psychoterapie postavena. Kurzy tak mohou využít jak profesionálové z pomáhajících profesí k dalšímu odbornému rozvoji, tak i široká veřejnost se zájmem o sebepoznání a seberozvoj.

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Podporujeme:

Zdravé fórum

Aktuální akce:

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
29.1.2023 online

Rozvíjení vnitřních zdrojů (dětství a rodiče)

Pomocí intenzivních prožitkových technik budete moci dosytit to, co jste nedostali v dětství, vede
MUDr. Tomáš Morcinek, 20.-22.1.2023 v Praze

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
2.-4.12.2022 nebo 20.-22.1.2023 v Praze

Úvod do body-psychoterapie

Seznámení se s body-psychoterapií, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
3.-5.2.2023 v Brně

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku v psychoterapii, vede
Honza Nejedlý
začátek 24.-26.3.2023 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přidejte se k nám na:

Facebook