Setkání v polaritě mužské a ženské energie
(víkend pro jednotlivce i páry)

10.-12.5.2024, Centrum Světla, Vyšehradská, Praha 2

prožitkový seberozvojový kurz

Chcete více prozkoumat svůj vztah k opačnému pohlaví?
Ženy vztah k mužské energii a muži zase vztah k ženské energii?
Nebo se prožitkově dovědět více o Vašem vnitřním muži a vnitřní ženě?
Tak je to kurz přesně pro Vás.

Zbývá poslední volné místo pro 1 ženu nebo pro společně přihlášenou dvojici muž - žena za last minute cenu 2.000 Kč na osobou. Platí pro nové přihlášky podané od 9.5.2024.

Setkání mužské a ženské energieZveme Vás na víkend technik vycházejících z různých tradic. Setkávat se budeme především ve dvojicích muž - žena, případně v malých smíšených skupinkách. A pozvání bude také setkávat se s různými protějšky. Pokud přijdete jako (životní) pár, bude záležet jen na vás, ve kterých setkáních budete chtít zůstat se svým partnerem a ve kterých se rozhodnete se energeticky potkat i s jinými protějšky opačného pohlaví.

Setkání budou některá hravá, některá hluboká. Některá čistě energetická, nedoteková, některá budou zahrnovat i dotek - to vše v atmosféře důvěry a respektu k hranicím každého ze zúčastněných. Určitě se také při tom dozvíte něco nového o sobě. A především poznáte nové zajímavé a podobně naladěné lidi.

muzsko-zenske setkaniKurz Vám může pomoci uvolnit tvořivý potenciál ve vašem současném vztahu nebo vás připraví na vztah budoucí. Je určen pro všechny, kdo chtějí pracovat na sobě a více poznat svůj vztah k opačnému pohlaví, aby se mohli otevřít tomu, co dobrého propojení mužské a ženské energie může přinášet.

Budeme objevovat zdroje ve vztazích, budeme se učit, jak vnést do svého života více radosti a intimity. Vytvoříme bezpečný prostor pro upřímné sdílení, vzájemnou podporu a inspiraci i pro zkoumání vlastních hranic. Budeme objevovat nevinnost a krásu ve vztazích mezi mužem a ženou a rozšiřovat naši kapacitu prožívat lásku a potěšení.

Něco z toho, co můžete očekávat:

  • tanec k uvolnění těla a rozproudění energie,
  • dechové cvičení k prozkoumání možných způsobů proudění energie mezi mužem a ženou,
  • různá cvičení pomáhající volnému proudění energie v těle a mezi partnery,
  • propojení se s vnitřním mužem a vnitřní ženou v tanci,
  • masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla,
  • jemný rituál k objevování posvátné dimenze sebe sama i partnera/ky,
  • podle času Oshovu meditaci Nadabrahma v párovém provedení,
  • sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru,
  • to vše v atmosféře úcty a s možností vaší svobodné volby.

Na kurzu nebudeme pracovat s nahotou a např. při masáži můžete zůstat zcela oblečeni nebo si odložit dle libosti v rámci hranic svých a s respektem ke hranicím toho, s kým jste ve dvojici. Vše si tedy řídíte Vy sami.

Pokud se přihlásíte jako dvojice muž – žena, nabízíme zvýhodněnou cenu. V tomto případě nemusíte být párem v životě ani se na sebe na víkendu vázat. Jen nám to pomůže udržet na kurzu vyrovnaný počet mužů a žen.

Průvodci víkendem

Víkendem vás provedou lektor Tomáš Morcinek a asistentka Pavla Yakymchuk.

Tomáš MorcinekTomáš o sobě: Původní profesí jsem psychiatr a body-psychoterapeut. V současné době se věnuji především vedení kurzů a výcviků v body-psychoterapii. Sám jsem během svého života prošel množstvím seberozvojových akcí různého druhu, jak z oblasti blízké psychoterapii, tak i z různých oblastí spirituality, změněných stavů vědomí, šamanismu nebo jsem např. absolvoval tantrický výcvik. Zajímá mne hodně, jak se vydat do těch největších hlubin sebe sama a nalézt tam vnitřní transformaci. A k tomu se snažím vést i účastníky svých kurzů. Ale k životu kromě hloubky patří i hravost, lehkost a radost. A o tom bych rád, aby byl tento kurz párových technik.

Pavla YakymchukPavla o sobě: Žiji v současnosti v Litoměřicích, kde pořádám pravidelné ženské kruhy. Zajímá mě osobnostní seberozvoj a tak jsem absolvovala tři roky psychoterapeutického výcviku v biodynamické body-psychoterapii a další seberozvojové kurzy. Inspiraci pro ženské kruhy čerpám nejvíce z ročního výcviku školy rituálů Báry Zemanové, ročního tantrického výcviku Posvátné tělo - Vášnivý duch a výcviku v krizové intervenci. V současnosti pracuji na Pražské lince důvěry,  školím Adaptačně - integrační kurzy pro cizince, lektoruji ve školách kurzy s tématikou uprchlictví, stereotypů, identity a bezpečného školního prostředí. Má rodina je česko - ukrajinská.

Ohlasy účastníků

"Bylo pro mne krásné vnímat sílu mužů, když tančili svého vnitřního muže a dojemné a soucitné pozorovat jev tanci jejich vnitřní ženy. Já sama odcházím s pocitem, že je v pořádku, že mám v sobě jak vnitřní ženu, tak i vnitřního muže a může je oba s laskavostí přijímat. Cítila jsem se po celou dobu v bezpečí a přijímaná. Děkuji."
Bětka, Brno

"Bezpečné, milé a láskyplné prostředí a kurz pro seznámení a poznání toho co mne může v životě buď srážet na dno v nepochopení nebo povznášet, motivovat a vést k poznání a pochopení."
Honza, Litvínov

"Šáhl jsem si hluboko do sebe, spojil se s vnitřní ženou i mužem. Workshop svou kvalitou daleko přesahuje svou cenu."
Mára, Brno

Možnost ubytování

Možnost jednoduchého přespání v místě konání semináře. V případě zájmu se o podmínkách přespání informujte předem.

Časový rozsah a cena kurzu

Program v jednotlivé dny: pátek 17:30 - 20:30 h, sobota 10 - 20:30 h s pauzou 1,5 h na oběd, neděle 10 - 16 h s pouze krátkou polední přestávkou.

Cena pro samostatně přihlášené jednotlivce je 3.300 Kč, pro společně přihlášeného muže a ženu je 6.000 Kč. Součástí ceny je základní občerstvení ve formě čaje a kávy.

Přihlašování

Zbývá poslední volné místo pro 1 ženu nebo pro společně přihlášenou dvojici muž - žena  za last minute cenu 2.000 Kč na osobu. Platí pro nové přihlášky podané od 9.5.2024. Zasílejte rovnou plnou cenu, tedy 2.000 Kč za osobu. 

Prosíme vyplňte přihlášku na odkazu níže.

V případě, kdy se hlásíte jako dvojice muž a žena, vyplňujete přihlášku každý z vás sám za sebe. V přihlášce pak na konci v poznámce uveďte, s kým se hlásíte společně. A současně rovnou zašlete rezervační zálohu, která je dohromady 3.000 Kč (tedy z dvojice za každého 1.500 Kč).  Můžete případně také rovnou zaslat i celou cenu kurzu.

Pokud se hlásíte jako jednotlivec, rezervační zálohu nezasílejte, vyzveme Vás k tomu podle toho, jaký bude aktuální poměr přihlášených mužů a žen.

Doplatek ceny je pak splatný 14 dnů před termínem konání. Před přihlášením doporučujeme přečtení storno podmínek níže.

Přihláška na Setkání v polaritě mužské a ženské energie 10.-12.5.2024

Číslo účtu pro zaslání rezervační zálohy ve výši 1.500 Kč na osobu je 2102407265 / 2010, jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel Vašeho rodného čísla, do zprávy pro příjemce napište slovo PAROVKY.QR PAROVKY

Můžete použít i QR kód, jen je nutno doplnit variabilní symbol.

 

Platba ze Slovenska

Pokud chcete zaplatit ze slovenské banky, použijte vnitrostátní převod (nikoliv platbu do zahraničí, ani SEPA platbu, zbytečně by to obě strany stálo poplatky) na číslo účtu 2102407265 / 8330 a slovenský IBAN SK9383300000002102407265. V tom případě budete platit pouze poplatky jako za vnitrostátní převod z jedné slovenské banky do druhé.

Je ovšem třeba správně určit částku v Eurech, kterou zašlete, a to kurzem Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Prosíme nezaměnit s kurzem Prodáváme, jak se bohužel občas děje, protože pak pošlete o zhruba 6-10 Euro méně, nežli je třeba, a my Vás budeme muset žádat o doplacení rozdílu. A použijte bankovní převod, nikoliv vklad na účet.

Platba z dalších evropských zemí

Nejlevnější způsob zaslání je přes tzv. systém SEPA, kdy odesílatel i příjemce platí  každý poplatky své bance. Pro platbu použijte tyto údaje: IBAN CZ8220100000002102407265, BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX, adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, majitel účtu Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 1514/4, 180 00 Praha 8, IČ: 63938766.

Částku pošlete v Eurech, přičemž pro přepočet použijte kurz Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Prosíme nezaměnit s kurzem Prodáváme, jak se bohužel občas děje, protože pak pošlete o zhruba 6-10 Euro méně, nežli je třeba, a my Vás budeme muset žádat o doplacení rozdílu. A použijte bankovní převod, nikoliv vklad na účet.

Důležité upozornění

Jedná se o sebezkušenostní, zážitkový kurz a některá cvičení mohou vyvolat emoční zátěž. Kurz není vhodný, pokud jste se v minulosti léčil/a nebo se v současnosti psychiatricky léčíte s některou závažnější diagnózou (úzkosti a lehčí deprese mezi ně nepatří, braní léků pro tyto méně závažné psychické stavy není překážkou). V případě pochybností ale raději kontaktujte Tomáše Morcinka na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Storno podmínky

Při odhlášení 28 a více dnů před začátkem kurzu je storno poplatek 300 Kč za osobu. Při odhlášení mezi 27 a 14 dny před začátkem kurzu je storno poplatek 600 Kč za osobu. Při odhlášení mezi 13 a 7 dny před začátkem kurzu je storno poplatek 1.000 Kč za osobu. Při odhlášení méně než 7 dnů před začátkem kurzu nebo pokud účastník do kurzu vůbec nenastoupí (nutná omluva před začátkem kurzu) je storno poplatek 1.500 Kč. V případě, že účastník do kurzu nenastoupí bez omluvy doručené před zahájením kurzu, rovná se storno poplatek již zaplacené ceně kurzovného. Pokud účastník za sebe zajistí náhradníka, snižuje se storno poplatek na 200 Kč. V případě, že účastník do kurzu nastoupil, ale ukončí jej předčasně, zaplacené kurzovné se nevrací.

Kontakty a informace

Informace - organizační asistentka kurzu:
Alžběta Černá tel.: 777 113 405, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace - tato adresa neslouží pro zasílání přihlášek:
Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 4, 180 00 Praha 8, IČ: 63938766,
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook