Pestrý víkend párových technik
(víkend pro jednotlivce i páry)

29.8.-1.9.2024 v Nesměni (Ločenice)

prožitkový seberozvojový kurz

Zažijte krásu a nevinnost setkání mezi mužskou a ženskou energií.
A prozkoumejte více svůj vztah k opačnému pohlaví.

Tento kurz v Nesměni má dvě verze programu, které se jen minimálně překrývají. Jedna verze se koná vždy v lichých letech, druhá v sudých. Jste zváni zažít obě verze v libovolném pořadí.

Tanec muže a ženyZvu Vás na prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie. Setkávat se budeme především ve dvojicích, případně v malých smíšených skupinkách. A pozvání bude také setkávat se s různými protějšky. To vše v atmosféře důvěry a respektu jak vzájemného, tak respektu k hranicím každého ze zúčastněných. Určitě se dozvíte něco nového o sobě a také poznáte nové zajímavé lidi. Nebo ty, které už znáte, poznáte trochu jinak.

Podíváme se rovněž na polaritu mezi naším "vnitřním mužem" a naší "vnitřní ženou", což jsou části, které má každý z nás, bez ohledu na to, jakého pohlaví je jeho tělo.

Setkání budou některá hravá, některá hluboká. Některá čistě energetická, nedoteková, některá budou zahrnovat i dotek. Příklady toho, co můžete očekávat:

  • tanec k uvolnění těla a rozproudění energie,
  • Oshova meditace v párovém provedení pro prohloubení schopnosti naladit se na druhého,
  • dechové cvičení k prozkoumání možných způsobů proudění energie mezi mužem a ženou,
  • masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla,
  • jemný rituál k objevování posvátné dimenze sebe sama i toho druhého,
  • setkání mužské a ženské energie jako celku,
  • sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru a vzájemnou inspiraci,
  • to vše a mnoho dalšího v atmosféře vzájemné úcty a s možností Vaší svobodné volby.

Pokud chcete přijet jako (životní) pár, je to také možné. Bude záležet jen na vás, ve kterých setkáních budete chtít zůstat se svým partnerem a ve kterých se rozhodnete se energeticky potkat i s jinými protějšky opačného pohlaví.

Víkend je určen pro všechny, kdo chtějí pracovat na sobě, aby se mohli více otevřít tomu, co dobrého propojení mužské a ženské energie může přinášet. Zažijeme, jak taková setkání mohou probíhat v nevinnosti a kráse a jakým mohou být zdrojem v našem životě.

Průvodce víkendem

Víkendem vás provede Tomáš Morcinek.

Tomáš MorcinekTomáš o sobě: Původní profesí jsem psychiatr a body-psychoterapeut. V současné době se věnuji především vedení kurzů a výcviků v body-psychoterapii. Sám jsem během svého života prošel množstvím seberozvojových akcí různého druhu, jak z oblasti blízké psychoterapii, tak i z různých oblastí spirituality, změněných stavů vědomí, šamanismu nebo jsem např. absolvoval tantrický výcvik. Zajímá mne hodně, jak se vydat do těch největších hlubin sebe sama a nalézt tam vnitřní transformaci. A k tomu se snažím vést i účastníky svých kurzů. Ale k životu kromě hloubky patří i hravost, lehkost a radost. A o tom bych rád, aby byl tento kurz párových technik.

Ohlasy účastníků

Milý Tomáši, ještě stále ve mě doznívají pocity a prožitky z víkendu. Pomalu dostávají své místo a můžu si tak zvědomovat, co má místo v mém životě a co ne. Děkuji, že jsem se díky společnému času s Tebou a partou skvělých lidí mohla dotknout posvátna v sobě, ve druhých, uvidět možnost dávat mu větší a větší prostor ve vztazích. Vždyť to jsme My, to je naše podstata.
Martina H.

Pestrý víkend párových technik byl osvěžující zkušeností. Celý program gradoval jako dobrý rockový koncert až do poslední písničky. Silné, poučné, uzdravující, to jsou ta správná slova.
Lukáš K.

Pestrý víkend párových technik byl pro mne velkým zážitkem a uvědomění toho, co mužský a ženský princip znamená. Při různých úrovních vzájemného prolínání mužské a ženské energie to pro mne byl dosti intenzivní zážitek srovnatelný s zážitky na holotropnim dýchání.
Jirka J.

Ubytování a doprava

Kurz je pobytový v Centru Nesměň v jižních Čechách. Místo je v krásné přírodě a celý pobyt se odehrává v příjemné rodinné atmosféře.

Spaní ve vlastním spacáku na matraci v místnosti k tomu určené, omezeně i na lůžku. K dispozici je za mírný příplatek i omezený počet pokojíků s jednoduchým vybavením. Sociální zařízení sdílená. V létě si lze na zahradě postavit stan nebo přenocovat v týpí.

Webové stránky centra Nesměň u daného kurzu nabízejí propojení nabízejících a poptávajících na spolujízdu autem do místa konání.

Časový rozsah a cena kurzu

Začátek ve čtvrtek v 19 h večeří, konec v neděli v poledne obědem.

Pokud se přihlásíte jako dvojice muž – žena, budete mít zvýhodněnou cenu. V tomto případě nemusíte být párem v životě ani se na sebe na víkendu vázat. Jen to pomůže udržet na kurzu vyrovnaný počet mužů a žen.

Cena (kurzovné plus pobyt) pro samostatně přihlášené jednotlivce je 4.500 Kč, pro společně přihlášeného muže a ženu je 8.000 Kč.

Přihlašování

Kurz organizuje Centrum Nesměň, je nutné se přihlásit přímo na jejich webových stránkách, až na nich budou program a přihlášky pro rok 2024 k dispozici.

Důležité upozornění

Jedná se o sebezkušenostní, zážitkový kurz a některá cvičení mohou vyvolat emoční zátěž. Kurz není vhodný, pokud jste se v minulosti léčil/a nebo se v současnosti psychiatricky léčíte s některou závažnější diagnózou (úzkosti a lehčí deprese mezi ně nepatří, braní léků pro tyto méně závažné psychické stavy není překážkou). V případě pochybností ale raději kontaktujte Tomáše Morcinka na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakty a informace

Informace:
Alžběta Černá, tel. 777 113 405, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Lektor: Tomáš Morcinek, tel. 608 888 867, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
neděle 7.1.2024, online

Rozvíjení vnitřních zdrojů (dětství a rodiče)

Pomocí intenzivních prožitkových technik budete moci dosytit to, co jste nedostali v dětství, vede
MUDr. Tomáš Morcinek, 19.-21.1.2024 v Brně

Úvod do body-psychoterapie

Seznámení se s psychoterapií zaměřené na tělo, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
16.-18.2.2024 v Brně

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
1.-3.3.2024 v Praze
12.-14.4. 2024 v Praze

Základy psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví, vede
MUDr. Dana Hlaváčková,
8.-10.3.2024 v Praze

Setkání v polaritě mužské a ženské energie

Víkendový kurz, ve kterém můžete prozkoumat svůj vztah k opačnému pohlaví. Určeno pro jednotlivce i páry. Vede Tomáš Morcinek
10.-12.5.2024 v Praze

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku (nejen) v psychoterapii, vede Honza Nejedlý, začátek kurzu 24.-26.5.2024 v Praze

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přidejte se k nám na:

Facebook