Pestrý víkend párových technik
(víkend pro jednotlivce i páry)

31.8.-3.9.2023 v Nesměni (Ločenice)

Zažijte krásu a nevinnost setkání mezi mužskou a ženskou energií.
A prozkoumejte více svůj vztah k opačnému pohlaví.

Tanec muže a ženyZvu Vás na prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie. Setkávat se budeme především ve dvojicích, případně v malých smíšených skupinkách. A pozvání bude také setkávat se s různými protějšky. To vše v atmosféře důvěry a respektu jak vzájemného, tak respektu k hranicím každého ze zúčastněných. Určitě se dozvíte něco nového o sobě a také poznáte nové zajímavé lidi. Nebo ty, které už znáte, poznáte trochu jinak.

Podíváme se rovněž na polaritu mezi naším "vnitřním mužem" a naší "vnitřní ženou", což jsou části, které má každý z nás, bez ohledu na to, jakého pohlaví je jeho tělo.

Setkání budou některá hravá, některá hluboká. Některá čistě energetická, nedoteková, některá budou zahrnovat i dotek. Příklady toho, co můžete očekávat:

  • tanec k uvolnění těla a rozproudění energie,
  • Oshova meditace v párovém provedení pro prohloubení schopnosti naladit se na druhého,
  • dechové cvičení k prozkoumání možných způsobů proudění energie mezi mužem a ženou,
  • masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla,
  • jemný rituál k objevování posvátné dimenze sebe sama i toho druhého,
  • sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru a vzájemnou inspiraci,
  • to vše a mnoho dalšího v atmosféře vzájemné úcty a s možností vaší svobodné volby.

V plánu je i setkání mužské a ženské energie jako celku prostřednictvím dechové meditace kterou pro nás povede PhDr. Ludmila Chrášťanská, zakladatelka a duše seberozvojového centra Nesměň, kde se kurz bude konat.

Pokud chcete přijet jako (životní) pár, je to také možné. Bude záležet jen na vás, ve kterých setkáních budete chtít zůstat se svým partnerem a ve kterých se rozhodnete se energeticky potkat i s jinými protějšky opačného pohlaví.

Víkend je určen pro všechny, kdo chtějí pracovat na sobě, aby se mohli více otevřít tomu, co dobrého propojení mužské a ženské energie může přinášet. Zažijeme, jak taková setkání mohou probíhat v nevinnosti a kráse a jakým mohou být zdrojem v našem životě.

Průvodce víkendem

Víkendem vás provede Tomáš Morcinek.

Tomáš MorcinekTomáš o sobě: Původní profesí jsem psychiatr a body-psychoterapeut. V současné době se věnuji především vedení kurzů a výcviků v body-psychoterapii. Sám jsem během svého života prošel množstvím seberozvojových akcí různého druhu, jak z oblasti blízké psychoterapii, tak i z různých oblastí spirituality, změněných stavů vědomí, šamanismu nebo jsem např. absolvoval tantrický výcvik. Zajímá mne hodně, jak se vydat do těch největších hlubin sebe sama a nalézt tam vnitřní transformaci. A k tomu se snažím vést i účastníky svých kurzů. Ale k životu kromě hloubky patří i hravost, lehkost a radost. A o tom bych rád, aby byl tento kurz párových technik.

Ubytování, strava, doprava

Kurz je pobytový v Centru Nesměň v jižních Čechách. Místo je v krásné přírodě a celý pobyt se odehrává v příjemné rodinné atmosféře.

Spaní ve vlastním spacáku na matraci v místnosti k tomu určené, omezeně i na lůžku. K dispozici je za mírný příplatek i omezený počet pokojíků s jednoduchým vybavením. Sociální zařízení sdílená. V létě si lze na zahradě postavit stan nebo přenocovat v týpí.

Strava je vegetariánská a opravdu výtečná, s láskou uvařená. Určitě Vás nezklame.

Webové stránky centra Nesměň u daného kurzu nabízejí propojení nabízejících a poptávajících na spolujízdu autem do místa konání.

Časový rozsah a cena kurzu

Začátek ve čtvrtek ve 20 h, konec v neděli v poledne obědem.

Pokud se přihlásíte jako dvojice muž – žena, budete mít zvýhodněnou cenu. V tomto případě nemusíte být párem v životě ani se na sebe na víkendu vázat. Jen to pomůže udržet na kurzu vyrovnaný počet mužů a žen.

Cena (včetně ubytování a stravy) pro samostatně přihlášené jednotlivce je 4.000 Kč, pro společně přihlášeného muže a ženu je 7.000 Kč.

Přihlašování

Kurz organizuje Centrum Nesměň, je nutné se přihlásit přímo na jejich webových stránkách

Důležité upozornění

Jedná se o sebezkušenostní, zážitkový kurz a některá cvičení mohou vyvolat emoční zátěž. Kurz není vhodný, pokud jste se v minulosti léčil/a nebo se v současnosti psychiatricky léčíte s některou závažnější diagnózou (úzkosti a lehčí deprese mezi ně nepatří, braní léků pro tyto méně závažné psychické stavy není překážkou). V případě pochybností ale raději kontaktujte Tomáše Morcinka na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kontakty na lektora

Tomáš Morcinek, tel. 608 888 867, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Výcvik v integrativním bodyworku a body-psychoterapii

Začátek 10.-14.5.2023, hlavním lektorem bude MUDr. Tomáš Morcinek

Setkání v polaritě mužské a ženské energie

Víkend technik vycházejících z různých tradic, který vás podpoří na cestě k naplňujícímu partnerství. Vedou
Tomáš Morcinek a Stella Krenčejová
19.-21.5.2023 v Brně

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
10.6.2023 online

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie   vede
Tomáš Morcinek,
31.8-3.9.2023 v Nesměni

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přidejte se k nám na:

Facebook