Pro zájemce o zveřejnění v seznamu biodynamických body-psychoterapeutů a nabídek biodynamických masáží a deep drainingu

Informace a podmínky zveřejnění

Kdo může být uveden v seznamu

Nabídka zveřejnění v tomto seznamu je určena:

 • absolventům dlouhodobého výcviku v biodynamické body-psychoterapii (celý nebo alespoň biorelease část)

a absolventům následujících kurzů:

 • Biodynamické masáže a práce s dotekem (dříve pod názvem Terapeutická práce s dotekem),
 • Prohloubené základy body-psychoterapie,
 • Terapeutické masáže a deep draining

za podmínky, že reálně něco z biodynamiky nabízejí klientům. Tedy nabízejí samostatně nebo v rámci jiného přístupu:

 • biodynamickou body-psychoterapii,
 • biorelease ošetření,
 • biodynamické masáže,
 • deep draining.

Důležité tedy je, že se nejedná o prostý seznam absolventů daných kurzů.

Pokud něco z biodynamiky s klienty děláte, ale pouze v rámci jiného přístupu, napište nám, pokusíme se najít způsob, jak to do seznamu uvést, aby to pro zájemce bylo srozumitelné a věděli, co a jak z biodynamiky nabízíte.

Pokud sice některý z našich kurzů máte, ale s klienty pracujete výhradně jiným způsobem, prosíme respektuje to a v takovém případě se do seznamu nehlaste. Seznam by to udělalo pro zájemce matoucím.

Smysl existence seznamu

Ačkoliv organizujeme uvedené kurzy, nemáme přehled o tom, kdo z absolventů opravdu nabízí své služby klientům a v jaké lokalitě. Přitom se na nás obrací stále více zájemců s dotazem, kde mohou najít někoho, kdo nabízí něco z biodynamiky. Budeme rádi, pokud seznam bude opravdu reprezentativní a bude v něm uvedeno co nejvíce z Vás.

Rozsah zveřejňovaných údajů

Jak je z existujícího seznamu patrné, uvádíte v něm své jméno, město působení, všechny nebo některé kontakty dle Vaší volby (Váš web, e-mail, tel.) a položky „absolvováno“ a „nabízí“. Poslední dvě položky jsou omezeny pouze na uvedené kurzy a nabídku v rámci biodynamiky.

Možnost mít osobní stránku na našem webu

Nabízíme možnost vytvořit si na webu Výcviky.cz případně také osobní stránku, kde o sobě můžete sdělit více informací dle libosti a může tam být i Vaše fotografie (případně další fotografie, pokud na ně máte copyright). Tuto možnost využijete především, pokud zatím vlastní web nemáte. Mohlo by to vypadat např. jako na této ukázkové stránce.

Osobní stránka bude optimalizována pro vyhledávače, aby vyjížděla na Googlu pokud možno co nejvýše. Na webu Výcviky.cz k ní bude přístup přes celý seznam, je tedy nutné být současně uvedený i v celém seznamu.

O osobní stránku je možné požádat současně se žádostí o uvedení v seznamu přímo ve formuláři níže. Nebo je možné o ní požádat i kdykoliv později, když už v seznamu budete. V takovém případě pak nejlépe emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přečtěte si také podrobnější informace pro zájemce o osobní stránku níže.

Finanční příspěvek

Příprava a vytvoření seznamu znamenalo mnoho hodin naší práce. Proto si Vás za uvedení v seznamu dovolíme požádat o následující příspěvek:

 • zveřejnění v seznamu jednorázová platba 300 Kč,
 • vytvoření osobní stránky 900 Kč - a protože není možné mít osobní stránku bez uvedení v celém seznamu, je nutné uhradit kromě toho i jednorázový příspěvěk za zveřejnění v seznamu (pokud jste jej neuhradili případně už dříve), tedy celkem 1.200 Kč na začátku,
 • zveřejnění osobní stránky v roce jejího vytvoření zdarma,
 • zveřejnění osobní stránky v dalších letech 500 Kč ročně (nebo 900 Kč na 2 roky), splatné vždy do konce ledna (cena je srovnatelná s náklady na hosting a doménu, pokud byste měli své vlastní webové stránky),
 • aktualizace údajů - v případě, že nemáte osobní stránku 120 Kč,
 • aktualizace údajů - v případě, že máte osobní stránku, je jednou ročně v seznamu i na osobní stránce zdarma, každá další aktualizace v daném roce pak 120 Kč.

Výše příspěvku může být do budoucna přiměřeně upravena v závislosti na inflaci a vývoji trhu, ale neplánujeme žádné dramatické změny. Seznam a osobní stránky není to, co nás živí. Jen potřebujeme pokrýt náklady a čas s nimi strávený.

Zrušení dosavadních seznamů

Zrušili jsme oba dosavadní seznamy, kde někteří z Vás byli uvedeni - stránku na našem webu "Kam na biodynamické masáže a biorelease ošetření" a interní seznam body-psychoterapeutů pro účastníky dalších běhů dlouhodobého výcviku. V obou už bylo mnoho neaktuálních údajů a chceme se nyní zaměřit na udržování pouze jednoho seznamu, toho nového. Pokud jste na jednom nebo druhém místě byli uvedeni, omlouváme se. Je třeba nově požádat přes formulář o uvedení v novém seznamu. Děkujeme za pochopení.

Formulář pro uvedení v seznamu

Pro uvedení v seznamu je třeba vyplnit následujícím formulář. Jeho vyplnění Vám nezabere více jak 10 minut.

Formulář pro uvedení v seznamu biodynamických body-psychoterapeutů a nabídek biodynamických masáží a deep drainingu

Příslušný příspěvek, prosíme, zašlete převodem na účet 2102407265/2010, jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel Vašeho rodného čísla, do zprávy pro příjemce napište VAŠE JMÉNO a slovo WEB.

 

Podrobnější informace pro zájemce o osobní stránku

Obsah

Obsah osobní stránky je zcela na Vás. Na ukázkové stránce je jen příklad, jak by to mohlo vypadat. Jednotlivé části, jejich pořadí i jejich nadpisy si můžete zvolit podle sebe. Ani Vás nijak neomezujeme délkou. I když doporučujeme, aby délka byla přiměřená.

Také doporučujeme vhodně do textu (i opakovaně) zakomponovat tzv. klíčová slova, tedy slova, na která chcete, aby Vás lidé našli přes Google. Podle toho, co nabízíte, to budou zřejmě slova jako: body-psychoterapie, body-psychoterapeut, biodynamické masáže, tělo, psychoterapie zaměřená na tělo atd. Ale je třeba to samozřejmě udělat citlivě.

Obsah je potřeba dodat ve Wordu či jiném podobném formátu, kde si sami zvolíte, která slova např. chcete tučně, kurzívou či podtrženě nebo zda některý odstavec chcete zarovnat na střed.

Grafika, vzhled

Nabízíme základní vzhled osobní stránky jako na ukázkové stránce. Co si můžete vybrat, je:

 • zda fotografie budou umístěné v odstavci vlevo nebo vpravo (nebo zda to případně necháte na nás, abychom zvolili nejlepší umístění),
 • které části textu budou zvýrazněny tučným písmem, kurzívou nebo podtržené (toto ale za Vás vymýšlet nechceme, zvolte si, prosíme, sami),
 • případně, že některý odstavec chcete zarovnat na střed.

Pokud byste měli nějakou jinou konkrétní představu o jejím vzhledu, můžeme ji prodiskutovat, zda bychom vůbec byli schopni (a ochotni) jiný vzhled realizovat. Cenu by v takovém případě bylo ale nutno navýšit po individuální dohodě.

Fotografie

V uvedené ceně výše je zveřejnění max. dvou fotografií. Pokud byste chtěli zveřejnit fotografií více, není to vyloučené, ale museli bychom se opět individuálně dohodnout na navýšení ceny.

Je důležité, aby to byly fotografie, na který máte copyright. Tedy nikoliv třeba nějaká ilustrační fotografie, kterou stáhnete někde z webu bez vědomí jejího autora. Budeme spoléhat na Vaše čestné prohlášení, že zaslané fotografie jsou opravdu Vaše. Až nám je tedy budete posílat, napište nám, prosíme, jaký je jejich zdroj (Vaše vlastní, nebo cizí, ale máte souhlas ke zveřejnění apod.)

Fotografie zveřejníme tak, jak nám je pošlete. Nebudeme z nich tedy dělat výřez. Pouze změníme jejich rozlišení a velikost do podoby vhodné pro webové stránky.

Fotografie musí mít minimální rozlišení 300 pixelů na šířku.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Osobní stránku budeme standardně optimalizovat na místo poskytování a klíčová slova "body-psychoterapie" nebo "deep draining" nebo "biodynamické masáže", podle toho, co nabízíte. Tedy např. pokud jste z Mělníka a nabízíte biodynamické masáže, abyste vyjížděli co nejvýše v Google po zadání slov "biodynamické masáže Mělník". Můžeme se případně dohodnout na jiných klíčových slovech. Důležité je ale vědět, že Vám nemůžeme zaručit, jak vysoko Vaše osobní stránka na Google po zadání určitých slov bude. Ale máme s touto optimalizací velké zkušenosti, tedy uděláme maximum, aby výsledky byly co nejlepší.

Také od nás dostanete doporučení, kam na Vaši osobní stránku umístit zpětný odkaz, tedy odkaz z jiné dobře hodnocené stránky, což také posílí pozici Vaší osobní stránky na Google.

Etika

Věříme Vám, že vše, co do obsahu své osobní stránky napíšete, bude napsáno tak, aby to neuvádělo klienty v omyl.

Současně se zavazujete, že odkazy na svou osobní stránku budete vytvářet pouze z doporučených stránek (seznam zašleme emailem). Pokud byste chtěli odkaz vytvořit z jiné než z některé z doporučených stránek, budete to s námi předem konzultovat a respektovat naše rozhodnutí.

I když to nepředpokládáme, kdyby se přece jen měl vyskytnout opak, tak jen pro pořádek: ponecháváme si právo osobní stránku nezveřejnit či už zveřejněnou bez náhrady zrušit.

Postup

Pokud chcete osobní stránku, je nutné vyplnit formulář výše a zaslat nám podklady pro ní na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Po zaslání podkladů a platby Vás uvedeme v seznamu podle jednotlivých krajů, ale zatím bez odkazu na osobní stránku. Současně osobní stránku připravíme tak, že se na ní budete moci předem podívat a společně případně doladíme potřebné detaily dříve, než se stane veřejně přístupnou a než na ni vytvoříme odkaz ze seznamu. Její zveřejnění tedy budete mít pod kontrolou.

Pokud byste chtěli mít u nás osobní stránku, přestože už svůj vlastní web máte, je to možné. Pak by to bylo tak, že v seznamu bude odkaz na Vaši osobní stránku a na tu si pak dáte odkaz na Vás vlastní web ve smyslu "podrobněji na mé webové stránce".

Další informace

Pokud se ke svému rozhodnutí ohledně osobní stránky potřebujete ještě na něco zeptat, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo ještě lépe zavolejte rovnou Tomáši Morcinkovi na tel. 608 888 867.

 

Na začátek stránky

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook