Kurz jako dárek

Možnost zakoupit dárkový voucher

Pro darování se nejvíce hodí naše online a video kurzy.

Dárkový voucher obdržíte emailem v souboru PDF, který následně můžete vytisknout.

Platnost voucheru je jeden rok od jeho vydání a není vázaný na konkrétní osobu.

Darkovy voucher

Darujte naplňující zážitek

Přepis limbického otisku (online)

Přepis limbického otisku je hluboká řízená imaginace inspirovaná metodou Eleny Tonetti - Vladimirové, během které se znovu narodíte a budete moci všechny důležité okamžiky ve Vašem vývoji prožít znovu - ale tentokrát přesně tak, jak jste je vždycky toužili je prožít. Smyslem této imaginace je dostat se na jejím konci do stavu vnitřního naplnění a pocitu, že jsem milovaný/á, přijímaný/á a respektovaný/á, což pomáhá budovat naše vnitřní zdroje. Jedná se tedy o velmi příjemný zážitek, který má ale i hlubší léčebný smysl. Velmi vhodné jako dárek. 

Online kurz naživo v délce 4 h plus 1 h sdílení s lektorem Tomášem Morcinkem.

Cena 580 Kč za jednu účast. Lze případně zakoupit více účastí najednou za tuto cenu. 

Darujte zajímavé video přednášky

Úvod do Reichových charakterových typů

Velmi zajímavá typologie obsahující celkem šest typů, charakterizovaných jak emočně psychickým tématem, tak i tělesnou stavbou. Její znalost napomáhá porozumět tomu, jak jsme jako lidé odlišní a tedy mít pro sebe i pro druhé více pochopení. Možnost pokračovat vbíkendovým kurzem naživo Reichovy charakterové typy - základy.

Předtočené video v délce zhruba 1 h s lektorem MUDr. Tomášem Morcinkem.

Cena 300 Kč. Zahrnuje slevu 200 Kč na víkendový kurz Reichovy charakterové typy - základy.

Úvod do psychosomatiky

Kurz zaměřený na základní teorii psychosomatiky a to jak na rovině obecné, tak na rovině jednotlivých diagnóz, u kterých se předpokládá významnější vliv psychosociálních faktorů při jejich vzniku a průběhu.

Předtočené video v délce cca 3 h plus online setkání s otázkami a odpověďmi v délce 1 h s lektorkou MUDr. Danou Hlaváčkovou.

Cena 590 Kč.

Jiné kurzy

V případě zájmu darovat jiný kurz z naší nabídky napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Způsob uplatnění voucheru

Obdarovaný sám vyplní přihlášku na kurz, který mu byl darován (nevyplňujte ji předem za něj, je důležité, aby osobně souhlasil s podmínkami kurzu a měl k němu všechny informace).

A místo placení pouze do poznámky na konci přihlášky uvede číslo voucheru.

Objednávka a platba

Platbu ve výši ceny voucheru / voucherů zasílejte rovnou s objednávkou.

Pro zakoupení voucheru je nutné vyplnit objednávku níže a zaslat cenu dle pokynů níže.

Objednání voucheru

Cenu voucheru zašlete převodem na účet 2102407265 / 2010, do zprávy pro příjemce NAPIŠTE SVOJE JMÉNO A PŘÍJMENÍ (tedy nikoliv jméno a příjmení obdarovaného, ale toho, kdo voucher kupuje). Případně můžete platbu poslat složenkou typu A na tentýž účet, jako majitele účtu uveďte Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 4, 180 00 Praha 8.

Platba ze Slovenska a dalších evropských zemí

Platba ze Slovenska: Pokud chcete zaplatit ze slovenské banky, použijte číslo účtu 2102407265 / 8330 a slovenský IBAN SK9383300000002102407265. V tom případě budete platit pouze poplatky jako za vnitrostátní převod z jedné slovenské banky do druhé. Je ovšem třeba správně určit částku v Eurech, kterou zašlete, a to kurzem Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Doporučujeme použít bankovní převod, nikoliv vklad na účet, protože v takovém případě se vyskytly komplikace, které mohly být náhodně způsobené chybou pracovníka banky, ale nejsme schopni to ověřit.

Platba z jiných evropských zemí: Nejlevnější způsob zaslání je přes tzv. systém SEPA, kdy odesílatel i příjemce platí  každý poplatky své bance. Pro platbu použijte tyto údaje: IBAN CZ8220100000002102407265, BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX, adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, majitel účtu Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 4, 180 00 Praha 8. Částku pošlete v Eurech, přičemž pro přepočet použijte kurz Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky).

 

Kontakty a informace

Informace - organizační asistentka kurzu:
Pavla Studená, tel.: 603 288 718, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace kurzu - tato adresa neslouží pro zasílání přihlášek:
Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 1514/4, 180 00 Praha 8, IČ: 63938766
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku

 

Na začátek stránky

 

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku (nejen) v psychoterapii, vede Honza Nejedlý, začátek kurzu 24.-26.5.2024 v Praze

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook