Kurz jako dárek

Možnost zakoupit dárkový voucher

Pro darování se nejvíce hodí naše online a video kurzy.

Dárkový voucher obdržíte emailem v souboru PDF, který následně můžete vytisknout.

Platnost voucheru je jeden rok od jeho vydání. Není vázaný na konkrétní osobu. Obdarovaný následně osobně vyplní přihlášku na daný kurz a do poznámky na konci přihlášky uvede číslo voucheru.

Darkovy voucher

Darujte naplňující zážitek

Přepis limbického otisku (online)

Přepis limbického otisku je hluboká řízená imaginace inspirovaná metodou Eleny Tonetti - Vladimirové, během které se znovu narodíte a budete moci všechny důležité okamžiky ve Vašem vývoji prožít znovu - ale tentokrát přesně tak, jak jste je vždycky toužili je prožít. Smyslem této imaginace je dostat se na jejím konci do stavu vnitřního naplnění a pocitu, že jsem milovaný/á, přijímaný/á a respektovaný/á, což pomáhá budovat naše vnitřní zdroje. Jedná se tedy o velmi příjemný zážitek, který má ale i hlubší léčebný smysl. Velmi vhodné jako dárek. 

Online kurz naživo v délce 4 h plus 1 h sdílení s lektorem Tomášem Morcinkem.

Cena podle počtu objednaných účastí: Cena 680 Kč při jednorázové účasti. Protože ale doporučujeme zúčastnit se opakovaně, můžete rovnou zakoupit za zvýhodněnou cenu dvě nebo tři účasti. Cena dvou účastí je 1.180 Kč (tedy 590 Kč/přepis). Cena tří účastí je 1.500 Kč (tedy 500 Kč/přepis).

Darujte zajímavé video přednášky

Úvod do Reichových charakterových typů

Velmi zajímavá typologie obsahující celkem šest typů, charakterizovaných jak emočně psychickým tématem, tak i tělesnou stavbou. Její znalost napomáhá porozumět tomu, jak jsme jako lidé odlišní a tedy mít pro sebe i pro druhé více pochopení. Možnost pokračovat vbíkendovým kurzem naživo Reichovy charakterové typy - základy.

Předtočené video v délce zhruba 1 h s lektorem MUDr. Tomášem Morcinkem.

Cena 300 Kč. Zahrnuje slevu 200 Kč na víkendový kurz Reichovy charakterové typy - základy.

Úvod do psychosomatiky

Kurz zaměřený na základní teorii psychosomatiky a to jak na rovině obecné, tak na rovině jednotlivých diagnóz, u kterých se předpokládá významnější vliv psychosociálních faktorů při jejich vzniku a průběhu.

Předtočené video v délce cca 3 h plus online setkání s otázkami a odpověďmi v délce 1 h s lektorkou MUDr. Danou Hlaváčkovou.

Cena 590 Kč.

Jiné kurzy

V případě zájmu darovat jiný kurz z naší nabídky napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Objednávka a platba

Platbu ve výši ceny voucheru / voucherů zasílejte rovnou s objednávkou.

Pro zakoupení voucheru je nutné vyplnit objednávku níže a zaslat cenu dle pokynů níže.

Objednání voucheru

Cenu voucheru zašlete převodem na účet 2400046111 / 2010, do zprávy pro příjemce NAPIŠTE SVOJE JMÉNO A PŘÍJMENÍ (tedy nikoliv jméno a příjmení obdarovaného, ale toho, kdo voucher kupuje). Případně můžete platbu poslat složenkou typu A na tentýž účet, jako majitele účtu uveďte Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 4, 180 00 Praha 8.

Platba ze Slovenska a dalších evropských zemí

Platba ze Slovenska: Pokud chcete zaplatit ze slovenské banky, použijte číslo účtu 2400046111 / 8330 a slovenský IBAN SK73 8330 0000 0024 0004 6111. V tom případě budete platit pouze poplatky jako za vnitrostátní převod z jedné slovenské banky do druhé. Je ovšem třeba správně určit částku v Eurech, kterou zašlete, a to kurzem Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky). Doporučujeme použít bankovní převod, nikoliv vklad na účet, protože v takovém případě se vyskytly komplikace, které mohly být náhodně způsobené chybou pracovníka banky, ale nejsme schopni to ověřit.

Platba z jiných evropských zemí: Nejlevnější způsob zaslání je přes tzv. systém SEPA, kdy odesílatel i příjemce platí  každý poplatky své bance. Pro platbu použijte tyto údaje: IBAN CZ6220100000002400046111, BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX, adresa banky Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1, majitel účtu Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 4, 180 00 Praha 8. Částku pošlete v Eurech, přičemž pro přepočet použijte kurz Nakupujeme podle kurzovního lístku FIO na tomto odkazu (kurzovní lístek je až na konci jejich stránky).

 

Kontakty a informace

Informace - organizační asistentka kurzu:
Pavla Studená, tel.: 603 288 718, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace kurzu - tato adresa neslouží pro zasílání přihlášek:
Tomáš Morcinek, Františka Kadlece 1514/4, 180 00 Praha 8, IČ: 63938766
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku

 

Na začátek stránky

 

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Podporujeme:

Zdravé fórum

Aktuální akce:

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
29.1.2023 online

Rozvíjení vnitřních zdrojů (dětství a rodiče)

Pomocí intenzivních prožitkových technik budete moci dosytit to, co jste nedostali v dětství, vede
MUDr. Tomáš Morcinek, 20.-22.1.2023 v Praze

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
2.-4.12.2022 nebo 20.-22.1.2023 v Praze

Úvod do body-psychoterapie

Seznámení se s body-psychoterapií, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
3.-5.2.2023 v Brně

Biodynamické masáže a práce s dotekem

Roční kurz biodynamických masáží a využití doteku v psychoterapii, vede
Honza Nejedlý
začátek 24.-26.3.2023 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přidejte se k nám na:

Facebook