Bára Jurkovičová – celostní koučink a energetické masáže

Osobní stránka

Kdo jsem

Bára JurkovičováVystudovala jsem FAMU a celých 25 let jsem se věnovala filmové tvorbě. Životní krize, které se objevily v mém životě, považuji za dar. Navedly mě na nesnadnou a místy i bolestivou cestu zpátky k sobě. Tomuto období vděčím především za možnost hluboké introspekce do nefunkčních vzorců a iluzí, ve kterých jsem do té doby žila.

Šla jsem cestou psychoterapií, ale i přes vědomou a dobře vedenou práci s psychickou stránkou osobnosti jsem cítila, že mi nezpracované emoce sedí v těle, což mě dovedlo napřed k jednoduchým dotykovým terapiím a pak k tantrickým masážím. Zažila jsem na vlastní kůži léčivé účinky vědomého doteku a jeho magické účinky na duši.

Teprve tam nastalo skutečné léčení a sebepřijetí. Prošla jsem cestu od předchozího dlouhodobého popírání nebo překonávání pocitů až k návratu k celistvosti, citlivosti a vnímání jemných nuancí a moudrosti těla. A hlavně k vracení si sebelásky, sebeúcty a sebehodnoty.

Co nabízím

Ve své praxi spojuji celostní koučink, energetické masáže a rituály. V našich tématech, krizích a hledáních jsme celou svou bytostí. Duší i tělem. Hlavou i srdcem. Jen pokud vše spojíme, jdeme cestou, ve které jsme celiství a autentičtí. Doménou hlavy je myšlení, doménou těla je cítění. K životu potřebujeme oboje. Moje masáže vrací vědomí do těla a tím umožňují spojit se s tím, co cítíme a jak žijeme.

Provázím všechny hledající v cestě za autenticitou a celistvostí, k restartování vlastní energie a spojení se se zdrojem. Ve vašem tématu budeme pracovat s myslí i tělem, aby do vašeho života vešla energie, kterou potřebujete.

Při terapiích intuitivně podle potřeb klienta spojuji techniky biodynamických masáží, deepdrainingu, bioenergetických terapií a tantrických masáží. Doslova ztělesňujeme to, kým jsme. Pomocí energetických procesů je možné ovlivňovat všechny roviny osobnosti. Masážemi je možné se dostat k energetickému a emocionálnímu tělu, probudit jej a ozdravit.

Absolvované kurzy a výcviky

  • Profesionální kouč (Akreditováno MŠMT, Koučink centrum s.r.o.)
  • Bioenergetika a bioenergetická terapie (Cesty transformace, John Hawken)
  • Roční výcvik biodynamických masáží (MuDr.Bc. Dana Hlaváčková)
  • Terapeutické masáže a deep draining – (ve výcviku, MuDr.Bc. Dana Hlaváčková)
  • Roční tantrický výcvik „Posvátné tělo – vášnivý duch“ – (Cesty transformace, John Hawken)
  • Tantrická masáž v profesionální praxi - Jan Komeda, Škola umění milování
  • Kurz sportovní a relaxační masáže - (Refit S.H. s.r.o., akreditováno MŠMT)Rekfalifikační kurz sportovní masáže, 2011, Masážní škola FIT

Ceník

1000,- Kč za hodinu, ať už ji strávíme povídáním nebo masáží.

Jako ideální doporučuji na úvod sezení v délce 2,5 hodiny. Začneme povídáním, které nám určí téma a záměr masáže. Zhruba 1,5 hodiny strávíme celotělovou energetickou masáží a bude i čas na doznívání, sdílení po masáži a integraci procesu.

Další navazující sezení mohou být kratší, i když věřím, že si tento formát oblíbíte. Každá návštěva je velký posun.

pracovnaKontakt a adresa

Orelská 11, Praha 10, Vršovice

Tel: 603 423 626

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.bara-jurkovicova.cz

 


Na začátek stránky

 

Za informace na osobní stránce nese odpovědnost osoba, které se tato stránka týká.

Zpravodaj o nových akcích

Zasíláme zhruba 4-7x ročně, pokud se na našem webu objeví nějaký nový termín kurzu či jiné akce. V každém e-mailu je odhlašovací odkaz. Více viz naše Zásady ochrany osobních údajů.

Aktuální akce:

Pestrý víkend párových technik

Prožitkový prodloužený víkend, na kterém se budeme setkávat vzájemně v polaritě mužské a ženské energie,   vede Tomáš Morcinek,
29.8.-1.9.2024 v Nesměni

Úvod do biodynamických masáží

Praktická sebezkušenostní výuka biodynamických masáží, jejichž cílem je energetické přeladění organismu, vede
Honza Nejedlý
13.-15.9. 2024 v Brně 29.11.-1.12.2024 v Praze

Video kurz Úvod do psychosomatiky

Celostní pohled na člověka a jeho zdraví přednáší
MUDr. Dana Hlaváčková

Video kurz Reichových charakterových typů

Esence typologie osobnosti podle Wilhelma Reicha, přednáší
MUDr. Tomáš Morcinek

Přepis limbického otisku (Elena Tonetti)

V řízené imaginaci zhmotníte naplnění nejhlubších tužeb z dětství, aby Váš nervový systém získal zcela novou zkušenost, vede
MUDr. Tomáš Morcinek,
online

Přidejte se k nám na:

Facebook