Výcviky.cz

body-psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Archiv proběhlých kurzů, seminářů a výcviků

Archivní informace o proběhlém kurzu
Alpha nursing - úvodní víkend září 2013

Zpět na přehled archívu proběhlých kurzů

 

Základní informace

Úvodní víkend metody mateřské péče o dítě z psychologického hlediska je ochutnávkový a dává příležitost získat základní informace o péči o novorozence i základní informace o raných psychologických vývojových fázích a jejich projevech u dítěte a jaké potřeby v nich dítě má. Může být absolvován samostatně nebo jako příprava na  navazující čtyřvíkendový Výcvik Alpha nursing poradkyň a poradců, kde se počet témat rozšíří (podrobně jsou témata sepsána u popisu tohoto výcviku) a absolventi se také naučí, jak tyto principy sdělovat dalším rodičům a podporovat je v jejich snaze o dobrou rodičovsko péči.

Jde tedy o kurz pro duly, pro rodiče i psychoterapeuty zajímající se o rané vývojové fáze a z nich vzniklé narušené osobnostní vzorce v dospělosti. Podrobně pro koho je seminář určen se dozvíte na úvodní stránce a více o samotné metodě v části Co je Alpha nursing?

Lektorkou semináře bude autorka metody Alpha nursing Mona Lisa Boyesen, zakladatelka a senior trenérka Evropské školy biodynamické psychoterapie, zkušená psychoterapeutka a supervizoka. Více o lektorce se dočtete zde.

Seminář proběhne v angličtině s překladem.
Mona Lisa Boyesen

Kredity v rámci dalšího vzdělávání

Kurz je akreditován v rámci vzdělávání středních zdravotnických pracovníků  u Profesní odborové unie zdravotnických pracovníků v rámci vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků za účelem rozvoje českého ošetřovatelství a porodní asistence (pro všeobecné sestry, porodní asistentky a další zdravotnické profese), pod číslem OZ 1060/13ŠA a ohodnocen  12 kredity. Přesný seznam profesí sdělíme na požádání.

Termín a místo konání

Seminář se koná 20.-22.9.2013 v Praze, začátek v pátek v 18h, ukončení v neděli ve 14:30. Rozsah je 20 výukových hodin (1 výuková hodina = 45 minut).

Místem konání je Dětské integrační centrum a mateřská školka, Hurbanova 1285/14, 142 00  Praha 4 – Krč.

Cena semináře

Cena semináře je 2.850 Kč a je splatná v nejvýše dvou splátkách. 1. splátka ve výši 900 Kč spolu s přihláškou, 2. splátka ve výši 1.950 Kč do 5.9.2013. S přihláškou je možné zaplatit rovnou plnou cenu 2.850 Kč. Viz i storno podmínky v části Přihlašování. Součástí ceny je základní občerstvení ve formě čaje a kávy.

Speciální cena pro případné partnerské páry, které by se účastnily společně, je  3.850  Kč za oba.

Máte-li vážný zájem o kurz a nacházíte-li se ve složité finanční situaci, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v omezené počtu můžeme nabídnout slevu ve výši 500 Kč.

Možnosti ubytování

Možnost jednoduchého přespání v místě konání semináře. V případě zájmu se o podmínkách přespání informujte předem.

Přihlašování - obratem

Pokud se chcete přihlásit, přejděte do části Přihlašování, kde se dozvíte další informace a můžete si stáhnout přihlášku. 

Kontakty

Informace a adresa pro zasílání přihlášek:
Iveta Vorasická, tel. 734 594 437, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oficiální organizace kurzu - na tuto adresu přihlášky nezasílejte:
Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7,
IČ:  28379683,
jednatel MUDr. Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8,
tel. 608 888 867, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpět na přehled archívu proběhlých kurzů

Jste zde: Titulní strana Archiv proběhlých akcí Alpha nursing úvodní víkend 2013-09