Výcviky.cz

body-psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Alpha nursing - úvodní víkend
Informace o úvodním víkendu

KONÁ SE 28.-30.10.2016 V BRNĚ - ORGANIZACI ZAJIŠŤUJE JINÝ POŘADATEL, KTERÉHO MŮŽETE KONTAKTOVAT NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 724 920 690.

INFORMACE NA TÉTO STRÁNCE SE NEVZTAHUJÍ KE KURZŮM POŘÁDANÝM V BRNĚ, PŘESNÉ PODMÍNKY JAKO MÍSTO, CENU ATD. SI OVĚŘTE U NOVÉHO POŘADATELE.

Úvodní víkend metody mateřské péče o dítě z psychologického hlediska je ochutnávkový a dává příležitost získat základní informace o péči o novorozence i základní informace o raných psychologických vývojových fázích a jejich projevech u dítěte a jaké potřeby v nich dítě má. Může být absolvován samostatně nebo jako příprava na  navazující čtyřvíkendový Výcvik Alpha nursing poradkyň a poradců, kde se počet témat rozšíří (podrobně jsou témata sepsána u popisu tohoto výcviku) a absolventi se také naučí, jak tyto principy sdělovat dalším rodičům a podporovat je v jejich snaze o dobrou rodičovskou péči.

Jde tedy o kurz pro duly, pro rodiče i psychoterapeuty zajímající se o rané vývojové fáze a z nich vzniklé narušené osobnostní vzorce v dospělosti. Podrobně pro koho je seminář určen se dozvíte na úvodní stránce a více o samotné metodě v části Co je Alpha nursing?

Lektorkou semináře bude autorka metody Alpha nursing Mona Lisa Boyesen, zakladatelka a senior trenérka Evropské školy biodynamické psychoterapie, zkušená psychoterapeutka a supervizoka. Více o lektorce se dočtete zde.

Seminář proběhne v angličtině s překladem.
Mona Lisa Boyesen

Kredity v rámci dalšího vzdělávání

Žádáme o přidělení kreditů v rámci dalšího vzdělávání psychologů a nelékařských zdravotnických pracovníků, jako jsou zdravotní sestry, fyzioterapeuti, ergoterapeuti a další profese (přesný seznam sdělíme na požádání). Předpokládaný počet je 8-12 kreditů.

Cena semináře

Cena semináře je 2.850 Kč a je splatná v nejvýše dvou splátkách. 1. splátka ve výši 900 Kč spolu s přihláškou, 2. splátka ve výši 1.950 Kč nejpozději 14 dnů před začátkem kurzu. S přihláškou je možné zaplatit rovnou plnou cenu 2.850 Kč. Viz i storno podmínky v části Přihlašování. Součástí ceny je základní občerstvení ve formě čaje a kávy.

Speciální cena pro případné partnerské páry, které by se účastnily společně, je  3.850  Kč za oba.

Máte-li vážný zájem o kurz a nacházíte-li se ve složité finanční situaci, kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v omezené počtu můžeme nabídnout slevu ve výši 500 Kč.

Možnosti ubytování

Možnost jednoduchého přespání v místě konání semináře. V případě zájmu se o podmínkách přespání informujte předem.

Přihlašování

Pokud se chcete přihlásit, přejděte do části Přihlašování, kde se dozvíte další informace a můžete vyplnit přihlášku. 

Kontakty

Informace:
Štěpánka Slavíková, tel.: 731 585 204, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.