Výcviky.cz

body-psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Úvodní přednáška o metodě EMDR

Pokud zatím o metodě EMDR nemáte mnoho informací a případně uvažujete o certifikovaném výcviku, ale i pro všechny ostatní zájemce se bude konat úvodní přednáška na toto téma. Dozvíte se základní informace o použití a postupu této metody a také s největší pravděpodobností shlédnete i praktickou ukázku sesse.

Přednáší Eli Weidenfeld, zkušený klinický psycholog a terapeut s výcvikem a dlouhodobou praxí v metodě EMDR. Eli Weidenfled bude rovněž působit jako asistent a supervizor v nadcházejícím certifikovaném výcviku v metodě EMDR, vedeném Romanou Tripolt. eli1

Přednáška se konala v úterý 4.10.2011 od 18:30 h ve Středisku psychoterapeutických služeb Břehová, Břehová 3, Praha 1 v suterénu ve velkém sále. Předpokládaná délka je zhruba 2 hodiny. Místo konání se nachází cca 3 min. pěšky ze stanice metra Staroměstská nebo hned za rohem u stanice tramvaje a autobusu Právnická fakulta.

Vstupné 100 Kč se platí přímo na místě. Je možné přijít bez předběžné rezervace, ale prosíme, pokud se svou účastí počítáte, dejte nám nezávazně vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jste zde: Titulní strana EMDR Úvodní přednáška