Výcviky.cz

body-psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Supervize a následné semináře

Návazné semináře jsou organizovány pro skupinu absolventů již proběhlých výcviků v metodě EMDR.  Semináře se konají 1-2x ročně v Praze, vždy v sobotu a v neděli.

Lektorem je obvykle Eli Weidenfeld, zkušený klinický psycholog a terapeut s výcvikem a dlouhodobou praxí v metodě EMDR. Není ale vyloučeno, že v budoucnu po domluvě se skupinou může některý seminář vést i jiný lektor. eli1

Aktuální žádný termín semináře nenabízíme.

Pro semináře vždy žádáme o akreditaci v rámci dalšího vzdělávání psychologů s obvyklým ohodnocením 8 kredity.

Pozvánku na seminář dostává skupina absolventů e-mailem. Pokud nepatříte mezi absolventy námi pořádaných výcviků v EMDR, ale máte certifikovaný výcvik v EMDR odjinud a měli byste o účast zájem, je  možné se na tom domluvit a seminářů se účastnit.

Supervize

V současnosti jediná nabídka supervize v metodě EMDR je nabídka Eliho Weidenfelda, který žije v Praze. Je možné se domluvit na individuální supervizi nebo se domluvit jako skupina na společné supervizi. Pro skupinovou supervizi je obvyklá délka 3 hodiny. V takovém případě kontaktujte organizátoku paní Vltavskou, kontakty viz níže.

Organizace, kontakt

Iveta Vorasická, tel. 734 594 437, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Titulní strana EMDR Supervize a následné semináře