Výcviky.cz

psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Úvodní víkend psychoterapie zaměřené na tělo
Základní informace

Chci se velmi omluvit všem, kdo přicházíte na tuto stránku, protože jste se chtěli zúčastnit původně vyhlášeného úvodního víkendu v termínu 4.-6.11.2016. Z osobních důvodů musím tento termín zrušit a vzhledem k mému programu a plánům není reálné, aby se tento víkend konal ještě v letošním roce. Pokud chcete být informování, až se tento kurz bude znovu konat, přihlaste se k odběru zpravodaje o nových akcích - viz levý sloupec. Děkuji za pochopení a doufám, že nám zachováte přízeň. Tomáš Morcinek

Úvodní víkendový seminář psychoterapie zaměřené na tělo, vycházející především z principů biodynamické psychoterapie a psychologie (směr psychoterapie zaměřené na tělo, který založila norská psycholožka Gerda Boyesen). Dává možnost sebezkušenostně se seznámit se základními principy body-psychoterapie. Jednotlivé principy jsou demonstrovány prakticky pomocí cvičení umožňujících zažít si je sám na sobě.

Seminář je určen všem zájemcům. Může být přínosný pro toho, kdo hledá doplnění své profesní zkušenosti a vzdělání, nebo i pro toho, kdo chce udělat něco pro sebe, své tělo a svůj osobní rozvoj. 

Lektor kurzu

Tomáš Morcinek MUDr. Tomáš Morcinek, nar. 1961, psychiatr, který se od roku 2003 věnuje především psychoterapii.  Absolvoval výcvik ve skupinové dynamicky orientované psychoterapii (1996, PhDr. J. Růžička, PhDr. G. Langošová), výcvik v biodynamické psychoterapii (2008, Eli Weidenfeld, Květa Palusková) a další různé psychoterapeutické kurzy (např. rogeriánská psychoterapie, neverbální techniky, holistický přístup, práce se změněnými stavy vědomí, kurz Birth into Being s Elenou Tonetti atd.). Zajímá se také o spirituální přesahy psychoterapie. Působí i jako hlavní lektor v probíhajícícm dlouhodobém psychoterapeutickém výcviku biodynamické psychoterapie.

Obsah semináře

Seminář prezentuje základní principy psychoterapie zaměřené na tělo. Více o náplni semináře se dozvíte v části Obsah semináře.

Kredity v rámci dalšího vzdělávání

Žádáme o přidělení kreditů v rámci dalšího vzdělávání psychologů a nelékařských zdravotnických pracovníků, jako jsou zdravotní sestry, fyzioterapeuti, ergoterapeuti a další profese (přesný seznam sdělíme na požádání). Předpokládaný počet je 8-12 kreditů..

Rozsah a cena semináře

Seminář začíná v pátek v 17:30 h a končí v neděli ve 14 h, celkem 20 výukových hodin (1 výuková hodina = 45 min), cena je 2.300 Kč a je splatná ve dvou splátkách. 1. splátka ve výši 700 Kč spolu s přihláškou, 2. splátka ve výši 1.600 Kč v termínu 14 dnů před začátkem kurzu. Viz i storno podmínky v části Přihlášky a platba. Je možné zaplatit spolu s přihláškou rovnou plnou cenu 2.300 Kč. Součástí ceny je základní občerstvení ve formě čaje a kávy.

Sleva pro studenty denního studia do 30 let věku na 1900 Kč.

Možnosti ubytování

Možnost jednoduchého přespání v místě konání semináře. V případě zájmu se o podmínkách přespání informujte předem.

Přihlašování - do 4.10.2016

Pokud se chcete přihlásit, přejděte do části Přihlášky a platba, kde se dozvíte další informace a můžete vyplnit přihlášku.

Kontakty a informace

Kateřina Skálová, tel.: 732 133 778, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde: Titulní strana Body-psychoterapie Kurzy Úvodní víkend body-psychoterapie