Výcviky.cz

psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Úvodní víkend psychoterapie zaměřené na tělo
Základní informace

16.-18.1.2015 v Praze, na kurzu jsou poslední volná místa pro psychoterapeuticky pracující profesionály

Úvodní víkendový seminář psychoterapie zaměřené na tělo, vycházející především z principů biodynamické psychoterapie a psychologie (směr psychoterapie zaměřené na tělo, který založila norská psycholožka Gerda Boyesen). Dává možnost sebezkušenostně se seznámit se základními principy body-psychoterapie. Jednotlivé principy jsou demonstrovány prakticky pomocí cvičení umožňujících zažít si je sám na sobě.

Seminář je určen všem zájemcům. Může být přínosný pro toho, kdo hledá doplnění své profesní zkušenosti a vzdělání, nebo i pro toho, kdo chce udělat něco pro sebe, své tělo a svůj osobní rozvoj. V tomto konkrétním termíni 16.-18.1.2015 je přednostně určen psychoterapeuticky pracujícím profesionálům, kteří jej potřebují absolvovat před vstupem do Ročního kurzu body-psychoterapie pro terapeuty. Pokud se tedy tito zájemci přihlásí do 2.1.2015 včetně zaplacené zálohy, budou mít přednost. Nejpozději od 5.1.2015 pak bude počet účastníků doplněn ostatními zájemci, možná i dříve, pokud bude zřejmé už dříve, že v kurzu budou volná místa. Ostatní zájemci se proto také hlaste už nyní a posílejte zálohu, protože bude záležet na pořadí, v jakém se přihlásíte a zaplatíte. Kdo je terapeuticky pracující profesionál je definováno v popisu ročního kurzu. 

Lektor kurzu

eli1Eli Weidenfeld - nar. 1943, senior trenér Evropské školy biodynamické psychoterapie (ESBPE) v Lübecku (SRN). Narodil se a vyrostl v izraelském Tel Avivu, vystudoval psychologii na Hamburské univerzitě. Absolvoval výcvik v několika verbálních a neverbálních terapeutických metodách se zaměřením na body-psychoterapii. Od roku 1984 se věnuje individuální i skupinové terapii a od roku 1989 je zároveň školitelem biodynamické psychoterapie v Německu, Rakousku a Švýcarsku (zejména pro školu "European School of Biodynamic Psychotherapy" (E.S.B.P.E.) se sídlem v německém Lübecku). V současnosti žije v Praze.

Je to pravděpodobně jen z posledních příležitostí se v tomto formátu kurzu setkat s tímto zkušeným lektorem.

Obsah semináře

Seminář prezentuje základní principy psychoterapie zaměřené na tělo. Více o náplni semináře se dozvíte v části Obsah semináře.

Kredity v rámci dalšího vzdělávání

Kurzu bylo přiděleno 12 kreditů v rámci dalšího vzdělávání psychologů pod číslem AKP ČR/PHA/ŠA/045/2015 a 12 kreditů pro další vzdělávání nelékařských zdravotnických pracovníků, jako jsou zdravotní sestry, fyzioterapeuti, ergoterapeuti a další profese (přesný seznam sdělíme na požádání) pod číslem OZ 68/15 ŠA.

Rozsah a cena semináře

Seminář začíná v pátek v 18h, končí v neděli mezi 14:30-15h, celkem 20 výukových hodin (1 výuková hodina = 45 min), cena je 2.350 Kč a je splatná ve dvou splátkách. 1. splátka ve výši 600 Kč spolu s přihláškou, 2. splátka ve výši 1.750 Kč v termínu 14 dnů před začátkem kurzu. Viz i storno podmínky v části Přihlášky a platba. Je možné zaplatit spolu s přihláškou rovnou plnou cenu 2.350 Kč. Součástí ceny je základní občerstvení ve formě čaje a kávy.

Možnosti ubytování

Možnost jednoduchého přespání v místě konání semináře. V případě zájmu se o podmínkách přespání informujte předem.

Přihlašování - poslední místa pouze pro terapeuty

Pokud se chcete přihlásit, přejděte do části Přihlášky a platba, kde se dozvíte další informace a můžete vyplnit přihlášku.

Kontakty a informace

Štěpánka Slavíková, tel.: 731 585 204, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.