Výcviky.cz

psychoterapeutické výcviky, kurzy a semináře

Roční kurz body-psychoterapie pro terapeuty
Úvodní víkend pro psychoterapeuty

16.-18.1.2015 V PRAZE

Předpokladem účasti na Ročním kurzu body-psychoterapie pro psychoterapeuty je účast na úvodním víkendu, který se bude konat 16.-18.1.2015 v Praze. Na něm se můžete nezávazně seznámit s lektorem kurzu Eli Weidenfeldem, poznat jeho způsob výuky i si vyzkoušet, zda se opravdu chcete v body-psychoterapii více vzdělat.

Jen ve výjimečných případech po schválení lektorem kurzu bude umožněna účast bez absolvování úvodního víkendu. V takovém případě pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Důležité je, zda už máte nějakou zkušenost sami na sobě s využitím těla v psychoterapii.

Úvodní víkend pro terapeuty bude tentokrát spojen s obecným úvodním víkendem pro všechny zájemce, protože obsahově jsou oba víkendy totožné. Ale terapeuticky pracující profesionálové budou mít přednost, pokud se přihlásí, a tedy i zaplatí zálohu, nejpozději do 2.1.2015. Pak se úvodní víkend doplní dalšími zájemci, kteří psychoterapeuti nejsou a kteří budou předem vědět, že do ročního kurzu jít nemohou. Mohou pokračovat v jiných kurzech nebo v dlouhodobém výcviku. Prosíme, ale přihlášku neokládejte až na 2.1.2015 a pokud o úvodní víkend máte zájem, pošlete ji co nejdříve.

Terapeuticky pracujícím profesionálem je psychoterapeut, kteřý má ukončený psychoterapeutický výcvik v daném terapeutickém přístupu a rovněž má praxi s klienty. Po individuálním posouzení je možné akceptovat i situaci těsně před ukončením výcviku u někoho, kdo již s klienty v pomáhající profesi pracuje. Tedy jinými slovy, zkušenost práce s klienty je ještě o něco důležitější než dokončení výcviku. Pokud si nejste jisti, zda podmínky splňujete, neostýchejte se napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Více podrobností o úvodním víkendu, časech, ceně včetně možnosti se přihlásit naleznete na stránce obecného Úvodního víkendu body-psychoterapie.